1. Sınıf Hayat Bilgisi 14-15-16. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı


Hayat Bilgisi Öğretmeni

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Ardıç Yayınları Benzer ve Farklı Yönlerimiz Metni Cevapları Sayfa 14-15-16


Benzer ve Farklı Yönlerimiz Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları


1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 14 Cevabı

Soru : Sınıftaki arkadaşlarınızı gözlemleyiniz. Arkadaşlarınızla olan benzer ve farklı yönlerinizi söyleyiniz.


Cevap : Arkadaşlarınızla olan benzer ve farklı yönlerinizi söyleyiniz. konusu hakkında farklı cevaplar ve anlatımlar için TIKLAYINIZ.

Bazı arkadaşlarının  gözleri kahverengi, siyah, yeşil ve mavidir. Bazı arkadaşlarımın saç renkleri siyah, kahverengi ve sarıdır. Bazı arkadaşlarımın ten rengi sarışın, kumral ve buğday tenlidir.


1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 16 Cevabı

Soru : Aşağıdaki görselleri inceleyiniz. Görsellerin hangisinde farklılıklara saygı vurgulanmıştır? Doğru davranışı gösteren resmi işaretleyiniz..


1. Sınıf Hayat Bilgisi 14-15-16. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı


Değerli ziyaretçilerimiz ; 1. Sınıf Hayat Bilgisi 14-15-16. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı konusunun video anlatımı için videoyu izleyiniz. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

1. Sınıf Hayat Bilgisi 14-15-16. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Taha
1. Sınıf hayat bilgisi 14 15 16 sayfa cevapları Ardıç Yayınları ders kitabı cevapları için Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Hamdiye
Herkesin farklı yönleri vardır.Mesela bizim sınıfta bazılarımız gözlük takar bazilarımız gözlük takmaz bazılarımız zayıftır bazılarımız şişmandır bazılarımızın saçı uzundur bazılarının ki kısadır bazilarimızın ten rengi açık renkli bazilarinki ise kapalı renkte bazilarimiz uzun boyludur bazılarımiz kısa boyludur bazılarının gözleri renlidir bazilarımınki kapali renklidir bizim sınıfta engelli birisi vardır ama sadece bir engelli kişi vardir bizim siniftai diğer kisiler engelli değildir yani burada anlatmak istediğim herkesin özellikleri farkli yönleri vardır o yüzden hiçbir zaman onlarla dalga geçmemeliyiz.Bunlar Allah'ın yarattığı şeylerdir.Bu yüzden bunlara dikkat edin ve hiçbir zaman Kendinizden hiçbir insanın Üstün görmeyin.O yüzden hiç bir insanın farklı özellikleriyle dalga geçmeyiniz.
Oya
Sınıfımız içerisinde bazı arkadaşlarımızın boyları, saçları, göz renkleri benzer veya farklı olabilir.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!