1. Sınıf Hayat Bilgisi 144-145. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı | Forum Sayfa Cevapları

1. Sınıf Hayat Bilgisi 144-145. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı


Hayat Bilgisi Öğretmeni

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Çevremizdeki Tarihi ve Turistik Yerler Metni Cevapları Sayfa 144-145


Çevremizdeki Tarihi ve Turistik Yerler Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları


1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 144 Cevabı

Soru : Yaşadığınız yere, başka yerlerden gelen insanlar en çok nereleri ziyaret eder? Bu yerlerin isimlerini söyleyiniz.


Cevap : Yaşadığınız yere, başka yerlerden gelen insanlar en çok nereleri ziyaret eder? konusu hakkında farklı cevaplar ve anlatımlar için TIKLAYINIZ.

Yaşadığımız yere başka yerlerden gelen insanlar en çok tarihi mekanları, güzel ve gösterişli yerleri, deniz kenarlarını, kumsalları ve müzeleri ziyaret eder.


1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 145 Cevabı

Soru : Siz de çevrenizdeki tarihî ve turistik yerlere örnekler veriniz.


Cevap : Siz de çevrenizdeki tarihî ve turistik yerlere örnekler veriniz. konusu hakkında farklı cevaplar ve anlatımlar için TIKLAYINIZ.

Çevremizde var olan tarihi ve turistik yerlere örnek verecek olrusak ; Galata Kulesi, Anadolu ve Rumeli Hisarları, Ayasofya Camii, Kız kulesi gibi örnekler verilebilir.


Soru : Aşağıdaki alana, çevrenizde yer alan tarihî ve turistik yerlerin fotoğraflarını yapıştırınız.


1. Sınıf Hayat Bilgisi 144-145. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı

Cevap Çevrenizde yer alan tarihî ve turistik yerlerin fotoğraflarını yapıştırınız. konusu hakkında farklı cevaplar ve anlatımlar için TIKLAYINIZ.


Değerli ziyaretçilerimiz ; 1. Sınıf Hayat Bilgisi 144-145. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı konusunun video anlatımı için videoyu izleyiniz.
Ödevini Bulamadıysan ARA

1. Sınıf Hayat Bilgisi 144-145. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Taha
Yaşadığımız yerde birçok tarihi ve turistik yer vardır birçok müze Deniz gibi birçok yer vardır yaşadığımız yeri çok seviyorum gezilecek bir sürü tarihi ve turistik yeri vardır.
Hamdiye
Benim yaşadığım yer Türkiye'dir.Türkiye çok güzel bir yerdir. benim yaşadığım bir yer vardır orası da Hatay İskenderun dur.Bize göç eden suriyeliler benim gördüğüm kadarıyla en çok sahillere gidip piknik yaparlar Hatay çok güzeldir.Masmavi denizi ile çok güzel görünür. Herkesin istediği bir yerdir oraya gittiğimizde bir kitap okursanız içiniz çok rahatlar. O yüzden suriyeliler orası güzel olduğu için çimlerde piknik yaparlar ve Hatay'da çok güzel parklarr vardir. Suriyeliler gelirler ve otururlar çocukları ise oyun oynar. Bence Türkiye'nin her yeri çok güzeldir.Ama bana burada Hatay'ın başka yerlerden gelen insanların nereye geldiğini soruyor sahillerine parmaklarına çok gidiyorlar çünkü oralar çok güzel bence Türkiye'nin her yeri çok güzel.
Tuğçe
Çevremize gelen insanlar genel olarak tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret etmektedir.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 24 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Bebekkk
error: Kopya Yasak