1. Sınıf Hayat Bilgisi 21-22. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı | Forum Sayfa Cevapları

1. Sınıf Hayat Bilgisi 21-22. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı


Hayat Bilgisi Öğretmeni

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Ardıç Yayınları Sınıfımızın Eşyaları Metni Cevapları Sayfa 21-22


Sınıfımızın Eşyaları Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları


1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 21 Cevabı

Soru : Okul çantanızda hangi eşyaların olduğunu söyleyiniz.


Cevap : Okul çantanızda hangi eşyaların olduğunu söyleyiniz. konusu hakkında farklı cevaplar ve anlatımlar için TIKLAYINIZ.

Okul çantamda o gün ki ders programına göre kitaplarım ve defterlerim, kalemliğin, kalemliğin içinde kurşun kalem, Kırmızı kalem, silgi ve kalemtıraş bulunmaktadır.


Soru : Siz de sınıfınızda bulunan ders araç ve gereçlerinin neler olduğunu söyleyiniz.


Cevap : Siz de sınıfınızda bulunan ders araç ve gereçlerinin neler olduğunu söyleyiniz. konusu hakkında farklı cevaplar ve anlatımlar için TIKLAYINIZ.

Sınıfımda öğretmenimizin yazı yazdığı tahta öğretmen masası ve sandalyesi öğrenciler için sandalyeler ve masalar, pano, panonun üzerinde haritalar ve alfabe gibi araç ve gereçler vardır.


1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 22 Cevabı

Soru : Aşağıdaki görselleri inceleyiniz. Ders araç ve gereci olan görselleri boyayınız.


1. Sınıf Hayat Bilgisi 21-22. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı


Değerli ziyaretçilerimiz ; 1. Sınıf Hayat Bilgisi 21-22. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı konusunun video anlatımı için videoyu izleyiniz. 


1. Sınıf Hayat Bilgisi 21-22. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...


Taha
1. Sınıf hayat bilgisi 21 22 sayfa cevapları Ardıç Yayınları ders kitabı cevapları için ve kardeşimin ödevlerine yardımcı olduğunuz için Hepinize çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun
Hamdiye
Okula giderken okul çantamızda ders programına göre okul kitapları ve defterleri olur kesinlikle okul çantamızda ingilizce ve türkçe sözlük bulunmalıdır yanımızda beslenme çantası getirip içine sağlıklı şeyler koyup yiyebiliriz ve okul çantamızda bize yetecek kadar termosta veya şişeye su koyup getirmemiz gerekir ve olmazsa olmaz kalemkutumuzu getirmeliyiz ve içine Kurşun kalem Kırmızı kalem silgi yapıştırıcı makas bant ve boya kalemleri koymamız gerekir. Ben bazen tenefüslerde sıkılırım diye çantama bir tane hikaye kitabı koyarım sizde böyle okul çantamıza bunları koyun ve dersinizi güzel ve rahat bir şekilde işleyin.
Yeliz
Okul çantalarında ders programlarına uygun bir şekilde sadece o güne özel araç ve gereçlerin çantanımıza konulması gerekir.
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 22 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Mine
error: Content is protected !!