1. Sınıf Hayat Bilgisi 46-47. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı | Forum Sayfa Cevapları

1. Sınıf Hayat Bilgisi 46-47. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı


Hayat Bilgisi Öğretmeni

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Ardıç Yayınları Okulu Seviyoruz Metni Cevapları Sayfa 46-47


Okulu Seviyoruz Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları


1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 46 Cevabı

Soru : Okula başladığınız günden beri yaşadıklarınızı kısaca anlatınız.


Cevap : Okula başladığım çok heyecanlıydım. Gün geçtikçe heyecanım dindi ve arkadaşlarımı tanıdıkça çok mutlu oldum. Bir sürü arkadaşım oldu ve çok bir iyi bir öğretmenim okullar başladığım günden beri derslerime daha çok çalışarak derslerde kendimi geliştiriyorum.


Soru : Okulda olmak size neler hissettiriyor? Söyleyiniz.


Cevap : Okula gitmeden önce çok seviniyorum çünkü derslerde çok eğleniyorum tenefüslerde daha çok çünkü arkadaşlarımla çok güzel oyunlar oynuyorum.


1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 47 Cevabı

Soru : Aşağıda verilen alana, içinde öğretmeninizin, arkadaşlarınızın ve kendinizin olduğu bir resim çiziniz.1. Sınıf Hayat Bilgisi 46-47. Sayfa Cevapları Ardıç Yayınları Ders Kitabı

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...

Merve
Okula başladığımda çok heycanlıydım. Annemden ayrılmak istemiyordum. Ancak okula geldikten sonra bir annemde öğretmenim oldu ve arkadaşlarımla güzel oyunlar ile eğlenerek okul günlerim geçti.
Hamdiye
Okula başlamadan bir gün önce çok heyecanlıydım elbiselerimi hazırlamıştım ve sabah oldu. Sabah yüzümü ellerimi güzelce yıkadım kahvaltımı yaptım dişlerimi fırçaladım ve üstümü giyinip annemin beni bırakması için ona söyleyip okula gittik beşinci sınıfa geçtiğim için yeni bir okula geçmiş oldum.O yüzden çok heyecanlıydım. Annen her zaman benim yanımda oldu herkesle tanışmak için çok heyecanlıydım bazıları çok utangacti ama ben ise utangaç değildim çünkü yanımda annem vardı sonra oretmenler bizi sınıflarımızda çağırdı o zaman da annem beni bahçede bekledi.Ben beş a sınıfına gittim ve hoca sadece ne getireceğimizi söyledi.Hoca ismimizi sorduğunda ben çok heyecanlı olarak ismimi söyledim sonradan sınıftan çıkıp annemle birlikte eve gittik ve anneme sınıfta ne yaptığımızı anlattim. Ben okula başlamak için çok heyecanlıydım ben okulun ilk günü böyleydi.
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »
  • 20 Kayıtlı Üye
  • 1059 Konu
  • 627 Cevap
  • Son Üye Maher
error: Content is protected !!