1. Sınıf Türkçe 133-134-135. Sayfa Cevapları Cem Yayınları Ders Kitabı


Turkce Ogretmeni

1. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Okuma Yazma Bilmeyen Çocuk Metni Cevapları Sayfa 133-134-135


Okuma Yazma Bilmeyen Çocuk Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları


1. Sınıf Türkçe Cem Yayınları Ders Kitabı Sayfa 133 Cevabı

Okuma Yazma Bilmeyen Çocuk Okuma Metni


Ersan, çok zeki bir çocukmuş. Gün gelmiş okula başlamış. Ne yazık ki, okulu hiç sevmemiş. Yazı yazmak, harfleri okumak ona çok zor gelmiş. Ancak bunu kimseye söyleyememiş. Düşünmüş, taşınmış. Sonunda kararını vermiş. Kitaplardaki metinleri arkadaşları okurken ezberleyecekmiş. Dikkatlice dinlemiş, aklında tutmuş. Bir gün sınıf arkadaşlarıyla birlikte sinemaya gitmeye karar vermişler. Arkadaşlarıyla sinemada buluşacaklarmış. Sinema, Sarmaşık Sokak’taymış. Ama sokak tabelalarının hiçbirini okuyamamış. Bir büfeye yaklaşmış. “Amca, Sarmaşık Sokak neresi?” diye sormuş. Büfeci, “Okuman yazman yok mu? İşte burası.” demiş. Ersan neyse ki bunu atlatmış. Sinemaya yönelmiş. Gişe memuruna, “Amca, Süper Aile filmi hangi salonda gösteriliyor?” diye sormuş. Gişe memuru, “Okuma yazman yok mu? Üç numaralı salonda.” demiş. Filmin başladığını duyuran anons yapılmış. Arkadaşlarıyla salona geçmişler. Film başlamış. Tüm arkadaşları, katıla katıla gülüyormuş. Ersan ise sadece bakınmış. Çünkü film, alt yazılıymış. Ersan, bu işin böyle olmayacağını anlamış. Kendini kandırıyormuş. Çok utanmış. Bütün yaz kitap okumuş. Sonunda okumayı ve yazmayı başarmış.

Gülnar KANDEYER


Değerli ziyaretçilerimiz ; 1. Sınıf Türkçe 133-134-135. Sayfa Cevapları Cem Yayınları Ders Kitabı konusunun video anlatımı için videoyu izleyiniz.
 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

1. Sınıf Türkçe 133-134-135. Sayfa Cevapları Cem Yayınları Ders Kitabı

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Damla
1. Sınıf Türkçe ders kitabı okuma metni paylaştığın için size arkadaşlarıma çok teşekkür ederim Başarılarınızın devamını diliyorum aradım bütün ödevleri buraya gidelim kolaylıkla yapabiliyorum.
Ege
Okuma yazma bilmeyen çocuk okuma metni cevapları için çok teşekkür ederim metni kolaylıkla okuyayım cevapları kolaylıkla verebiliyorum teşekkür ederim
Hamdiye
"Okuma Yazma Bilmeyen Metni" 'ni paylaştığınız için 1. Sınıf Türkçe cevaplarına teşekkür ederim ben bu okuma yazma metninden çok sevdim.Çok keyifli bir metin olduğu için herkesin sevdiği bir metin oldu ben bu metni çok sevdim çünkü içeriğindeki bütün her şey çok güzel bunu paylaşan kişiye çok teşekkür ederim.
Lale
Okuma Yazma Bilmeyen Çocuk okuma metnin çok güzel herkes okusun.
Sude
1. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Okuma Yazma Bilmeyen Çocuk Metni Cevapları Sayfa 133-134-135 konusunu artık videolu olarak izleyebilirsiniz.
Sıla
Okuma metni çok güzel güzel bizlere okuma metninin paylaştığınız için sizlere çok minnettarım.
Aslı
Çok güzel hazırlanmış bir ödev olmuş metinde çok güzel
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!