112 Acil Yardım Merkezi gereksiz yere aranarak meşgul edilirse nelere sebep olabilir? Açıklayınız.


Trafik Güvenliği Öğretmeni

4. Sınıf Trafik Güvenliği 112 Acil Yardım Merkezi gereksiz yere aranarak meşgul edilirse nelere sebep olabilir? Açıklayınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Acil yardım merkezini gereksiz yere meşgul ettiğimiz durumda gerçekten de yardıma ihtiyacı olan kişilerin yardım almasını engellemiş veya geciktirmiş oluruz. Bunun sonucunda yardıma ihtiyacı olan kişilerin hayatını kaybetmesini de sebep olmuş olabiliriz. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

112 Acil Yardım Merkezi gereksiz yere aranarak meşgul edilirse nelere sebep olabilir? Açıklayınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
112 acil servis numaralarını gereksiz ve boş yere meşgul etmek elbette ki ihtiyaç durumunda da uygun insanları ulaşımını bu numaralara sağlayamaması ve o durumda olan insanlar zor duruma koymak gibi bir sebep olacağını söyleyebiliriz acil telefon numaralarını boş yere meşgul etmemeliyiz ihtiyacımız olduğu zaman acil telefon numaralarını aradığımız zaman kısa öz anlaşılır bir konuşma yaparak bilgileri söylemeliyiz bu şekilde konuşmamızı tamamlamalıyız boş yere aranan acil telefon numaraları elbette ki diğer ihtiyaç sahiplerine ulaşan bir bir kişinin zor durumda kalmasına sebep olabilir.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!