2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 20 Cevapları


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sınıf Etkinliklerine Katılıyoruz Metni Cevapları Sayfa 20


Sınıf Etkinliklerine Katılıyoruz Metni Cevapları


2. Sınıf Hayat Bilgisi Meb Yayınları Çalışma Kitabı Sayfa 20 Cevapları

Soru : Ek 1’de (sayfa 129) karışık olarak verilmiş görseli düzenleyerek aşağıdaki bölüme yapıştırınız. Görselde gördüklerinizi arkadaşınız ile paylaşınız.


Cevap :

“2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 20 Cevapları” 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 20 Cevapları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Milli bayramlarımız olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 19 Mayıs gençlik ve Spor Bayramı 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayramı Ayrıca 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi birçok bayramımızı kutlarken yukarıda bulunan görselde vermiş olduğunuz örnek gibi arkadaşlarımızla beraber sınıfımızı ve okulumuzu bayraklarda süslerle Atatürk'ün resimleri ile süslemek deyiz. Ayrıca bu gibi milli bayramların önemini ve anlamını anlatmak amacıyla çeşitli konuşmalar yapar şehirler Okur ve kompozisyonlar yazarak günün anlam ve önemini daha iyi bir şekilde anlamış oluruz.
Tuğçe
Sınıf içerisinde yapmış olduğumuz etkinlikleri şöyle bir baktığımız zaman özellikle özel günlerde özel haftalarda belirli günlerde ve milli bayramlarımızda birçok etkinliği ve birçok süslemeyi birçok yarışmaların yapıldığını görebiliriz burada arkadaşlarımızla bazen grup halinde bazen tek başımıza çalışmaktayız bunlar hakkında birçok bilgiyi ve cevabı yukarıdaki bilgi ve cevap karla bulabilmekteyiz Forum sayfa sitesinin vermiş olduğu güzel cevaplarla bu konuyu güzel bir şekilde anlayabilirsiniz sizler de 1 sınıfa başladığınız günden itibaren arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz etkinlikleri ve birçok çalışmayı örnekteki gibi örneklendirerek tamamlayabilirsiniz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!