2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 74 Cevapları


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Kâğıttan Ulaşım Araçları Yapıyoruz Metni Cevapları Sayfa 74


Kâğıttan Ulaşım Araçları Yapıyoruz Metni Cevapları


2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 74

Soru : Aşağıdaki adımları takip ederek kâğıttan uçak yapınız ve uçağınızı boyayınız.


Cevap :  Araba ve gemi yapımı adımları Ek 12’de (sayfa 151) bulunmaktadır.  Adımları izleyerek istediğiniz bir renge gemiyi boyamanız gerekmektedir. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 74 Cevapları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Kağıttan Bir gemi yaptığımız zaman veya kağıttan farklı bir şekilde yaptığımız lan oldukça mutlu olur ve bu kağıttan yaptıklarımızla boyamalar yaparak güzel bir şekilde oyun aracı yapabiliriz aynı şekilde bezden veya kumaştan da herhangi bir bebek oyuncak veya yapı yapabiliriz farklı birçok icatlar buluşlar ve güzelliklerle hayatımıza yön verebilir değişik el işleri ile kendimizi mutlu edebiliriz.
Tuğçe
2 sınıf hayat bilgisi çalışma ders kitabımızda yapmış olduğumuz deneyimizde kağıttan uçaklar yaparak kağıttan gemiler yaparak bayağı kağıttan herhangi bir karayolu taşıdığını yaparak ulaşımın hayatımızdaki yeri ve önemini önemini inceleyerek öğrendik yukarıdaki bilgi ve cevaplarına ulaşımı ne kadar önemli olduğunu ve ulaşımda insanlar ne kadar faydalı bir yer aldığını görebiliyoruz verilen bilgi ve cevapları çok teşekkür ederim Forum sayfası vermiş olduğu bilgilerle ödevime hemen yapıyorum sizleri çok seviyorum ve severek takip ediyorum.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!