2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 77 Cevapları


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Acil Durum Numaralarımız Metni Cevapları Sayfa 77


Acil Durum Numaralarımız Metni Cevapları


2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 77

Soru : Acil durumlarda aramamız gereken telefon numaralarını uygun görsellerle eşleştiriniz. Bu numaraları, hangi acil durumlarda aramamız gerektiğini altına yazınız.


Cevap :

“2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 77 Cevapları” 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 77 Cevapları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Acil telefon numaralarını öğrendiğimiz zaman ve acil durumlarla karşılaştığımız acil telefon numaralarını bildiğimiz zaman hem can ve mal kaybının önüne geçebiliriz hem bu durumlarda sağlık açısından bilgilendirebiliriz hem de bu doğal ve zor durumlarda ya da güvenlik sağlık sorunlarında çeşitli çözümleri ulaşabileceğinizi acil telefon numaralarını bilerek birçok konuda bilgili ve birçok konuda daha tecrübeli olabiliriz. 112 acil servis 110 yangın itfaiye 155 polis imdat ve çeşitli bir çok acil telefon numaraları öğrenerek zor durumda kaldığımız zaman ve yardıma ihtiyacımız olduğu zaman bu numaraları arayabilir ve yardımcısı diyebiliriz bu bizim temel hakkımız da hem kendimiz için hem başkaları için yardım istediğimi sen bu acil telefon numaralarını ezbere bilmek oldukça önemlidir.
Tuğçe
Acil telefon numaralarını neler olduğunu öğrenmek için Forum sayfa sitesini yukarıda vermiş olduğu bilgiler ve örneklerle ayrıca görsellerdeki karşılaştırmaları yaparak öğrendim acil telefon numaraları hepimizin tam ve eksiksiz bir şekilde bilmesi gerekir çünkü acil bir durumla karşılaştığımız ya bizim ya da başkasının ya da karşımızdaki bir insanın yardım alacağı bu numaraları eksiksiz bir şekilde yukarıdaki bilgi ve cevaplarla öğrendi.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!