2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 79 Cevapları


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Acil Durum Kartımız Metni Cevapları Sayfa 79


Acil Durum Kartımız Metni Cevapları


2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 79

Soru :  Acil durumlarda aranacak aile üyelerinizin veya yakınlarınızın telefon numaralarını ve ev adresinizi acil durum kartının üzerine yazınız. 


Cevap : Bu kısmı kendi ve ailenizin bilgilerine göre kendinize göre doldurmanız gerekmektedir. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 79 Cevapları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Acil durumlarla karşılaştığımız zaman yapabileceğimiz önemleri ve tespitleri bildiğim zaman her zaman daha hazırlıklı oluruz ve yapacağımız herhangi bir davranışı belirlemiş oluruz. Acil durumlarda patik olmalı ilk yardım çantası ve ilk yardım uygulaması bilmeli aç telefon numaralarını ezbere bilmediği ve yakınlarımızla Polat aldıklarımız dan aile bireylerimizin yardım isteyerek bugün ve zor durumdan kurtulabiliriz.
Tuğçe
Yukarıda vermiş olduğunuz bilgi ve cevaplarla 2 sınıf hayat bilgisi çalışma ders kitabımızda önemli konulardan biri olan acil telefon numaralarının ve gerekli olan neleri ulaşmak istediğimi anlatan bu ayrı telefon numaraların bilgilerini ve örneklerini ve telefon numaralarını ezmeden öğrenerek tamamladım vermiş olduğunuz bilgilerle ve cevaplarla Forum sayfa sitesinin vermiş olduğu destekle ödevlerimi tamamladım size her zaman severek takip ediyorum verdiğiniz bilgilerden her zaman ödevlerimi tamamlıyorum özellikle hayat bilgisinde bana çok yardımcı oldunuz sizi çok seviyorum.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!