2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 92 Cevapları


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Millî Gün ve Bayramlarımız Metni Cevapları Sayfa 92


Millî Gün ve Bayramlarımız Metni Cevapları


2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 92

Soru : Aşağıdaki tabloda yer alan millî gün ve bayramlarla ilgili cümleleri okuyunuz. Bilgi yanlışı bulunan ifadelerin kutularını kırmızı renge boyayınız. Doğru bilgilerin olduğu ifadelerin  bulunduğu kutulardaki harfleri sırasıyla yazarak şifreyi çözünüz.


Cevap :

“2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 92 Cevapları” 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

2. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 92 Cevapları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Dini bayramlarımızda kardeşliğe sevgiye yardımlaşmaya misafirperverliği ve kültürel değerlere büyük beden verilir. Dini bayramlarımızda birbirinize sever ziyaret eder birbirimize her zaman saygı ve hürmet gösteri büyüklerimize ziyaretlerde bulunur küsler barışır ve her zaman en güzel şekilde mutlu bir şekilde geçirilmeye dikkat edildik. Kurban ve Ramazan bayramında her zaman düzelt geçirmek için sevdiklerimizle beraber zaman geçirmeyi dikkat ederiz bu bayramlarda mutluluk ve şenlik içerisine geçiririz her zaman bu bayramlardaki anılar bizi mutlu eder kardeşimizi anla ya babalarımız da bu bayramlar mutlu geçirmeye çalışırız.
Tuğçe
Ben her zaman ödevlerimi bu sayfadaki bilgi ve cevapları da yapıyorum sizler de çalışkan ve başka da bir öğrenci olmak istiyorsanız 2 sınıfta başarılı bir öğrenci olmak istiyorsanız ve 2 sınıftaki ödevlerinizden yüksek not almak istiyorsanız buradaki bilgi ve cevapları ziyaret ederek buraya bakarak ödevlerinizi yapabilirsiniz buradaki başarılı ve güzel cevapları sayesinde birçok konu iyi bir şekilde anlarsınız aklınıza takılan anlamadığınız sorular varsa bu sayfada bakarak yapabilirsiniz ben her zaman tüm ödevlerimi  tüm ders kitapları cevaplarını buraya bakarak yapıyorum.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!