2. Sınıf Türkçe 192-193. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı | Forum Sayfa Cevapları

2. Sınıf Türkçe 192-193. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı


Türkçe Öğretmeni

2. Sınıf Türkçe Koza Yayınları Miniktim Minnacıktım Okuma Metni Etkinlik Cevapları Sayfa 192, 193


Miniktim Minnacıktım Okuma Metni Soruları ve Cevapları


2. Sınıf Türkçe Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 193 Cevabı

Sonraki Derse Hazırlık


Soru : Aile büyüklerinize bir sebzenin nasıl yetiştirildiğini sorarak bilgiler edininiz.


Cevap : Aile büyüklerinize bir sebzenin nasıl yetiştirildiğini sorarak bilgiler edininiz. konusu hakkında farklı cevaplar ve anlatımlar için TIKLAYINIZ.

Aile büyüklerimizin bilgisi dahilinde bir sebze yetiştirmek için uygun olan toprak yapısının ilk olarak sağlanması gerekir.

Bahçede veya saksıda uygun olan toprağın sağlanması ile beraber doğumun veya Filiz’in dikilerek Can suyunun verilmesi Güneş ihtiyacının karşılanarak bitkinin gelişimi sağlanır.

Ardından sebze  Cansu ile sürekli olarak desteklenmeli Güneş ihtiyacı ve gerekli iklim koşulları sağlanarak sebze meyve vermesi sağlanması gerekmektedir.


Değerli ziyaretçilerimiz ; 2. Sınıf Türkçe 192-193. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı konusunun video anlatımı için videoyu izleyiniz. 

Ders Kitabı Sayfa Aramaları:

,ilkokul 2 sınıf türkçe ders kitabı sayfa 193

Ödevini Bulamadıysan ARA

2. Sınıf Türkçe 192-193. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Zehra
evlerimizde var olan bahçelerde veya küçük saksılar da ihtiyacımız olan bütün meyve ve sebzeleri yetiştirebileceğimiz i Aklımızın bir köşesinde not etmemiz gerekir.
Yüsra
2. Sınıf Türkçe ders kitabı ödevlerimi yardımcı olduğunuz için Siz Forum sayfa cevapları at gönder de çok çok teşekkür ederim Allah sizlerden razı olsun.
Oya
Sorumluluk bilincinin artması amacıyla ailemizden yardım alarak bir saksı içinde bir bitki yetiştirmek çok büyük önem taşır.
Fadik
2. Sınıf Türkçe 192 193 cevaplarını çok beğendim sizleri seviyorum
Kemal
2. Sınıf Türkçe Koza Yayınları Miniktim Minnacıktım Okuma Metni Etkinlik Cevapları Sayfa 192, 193 sayfasının cevaplarına videodan bakıyorum daha kolay
Aslı
Çok ama çok güzel olmuş videolu anlatımda bir harika olmuş . emeği geçen herkesin emeğine sağlık .
Taner
Günlük hayatımızda kullandığımız meyve ve sebzelerin nasıl yetiştirildiğini de merak ediyorsanız bir çiftçiye bunu sorabilirsiniz. Çiftçiler tarlayı güzelce piştikten sonra tohumları ekerler ve zaman aralıkları ile sulamaya başlarlar. Büyüyen ve filizlenen bitkiyi özenle büyüterek meyve vermesin beklerler. Çiftçilerin bu zaman olan ve emek alan işi sayesinde soframızdaki meyve ve sebzelerin yiyebiliyoruz. Çiftçilerin emekleri saymakla bitmez. Bizler de bilinçli vatandaşlar olarak sadece ihtiyacımız kadar meyve ve sebzeyi tüketmeli gereğinden fazlasını israf etmemeliyiz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 15 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Mine
error: Kopya Yasak