2. Sınıf Türkçe 227. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı | Forum Sayfa Cevapları

2. Sınıf Türkçe 227. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı


Türkçe Öğretmeni

2. Sınıf Türkçe Koza Yayınları Kumbara Okuma Metni Etkinlik Cevapları Sayfa 227


Kumbara Okuma Metni Soruları ve Cevapları


2. Sınıf Türkçe Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 227 Cevabı

Sonraki Derse Hazırlık


Soru : Aile büyüklerinizden yardım alarak diş fırçalama kurallarını öğreniniz.


Cevap : Aile büyüklerinizden yardım alarak diş fırçalama kurallarını öğreniniz. konusu hakkında farklı cevaplar ve anlatımlar için TIKLAYINIZ.

Aile Büyüklerimizden Yardım alarak diş fırçalama kuralları örnek verecek olursak Eğer ilk aşamada güzel ve orta sertlikte yumuşak olan bir diş fırçasının seçmek olacaktır.

Ardından ağzımızı çalkaladıktan sonra nohut tanesi kadar diş macunu koymalı ve dişlerimizi en az 5 dakika olacak şekilde sağa sola yukarı aşağı şekilde fırçalamamız gerekmektedir.

Ayrıca diş sağlığımızı korumak amacıyla en az 6 ayda bir olacak şekilde diş doktoruna giderek dişlerimizi kontrol ettirmeli ağız gargarası ve diş ipi kullanmamız gerektiğini unutmamamız gerekir.


Değerli ziyaretçilerimiz ; 2. Sınıf Türkçe 227. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı konusunun video anlatımı için videoyu izleyiniz. Ödevini Bulamadıysan ARA

2. Sınıf Türkçe 227. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Gamze
Dişlerimizin çürümemesi ve diş sağlığımızı korumak için sürekli olarak her gün diş fırçası ile beraber ve diş macunu yardımıyla dişlerimizi fırçalamalıyız zararlı mikroplardan dişlerimizi korumamız gerekir.
Merve
Diş sağlığı için insanlar 6 ayda bir dişleri bozuk olmazsa bile diş Sağlıkları yerinde olsa bile diş doktoruna giderek Diş sağlığını kontrol ettirmeleri gerektiğini ifade etmek gerekir.
Oya
Ağız sağlığımız çok önemlidir. Ağız sağlığımızı korumak için sürekli olarak dişlerimizi fırçalamamız ve diş doktoruna kontrole gitmemiz gerekir.
Abdulkadir
2. Sınıf Türkçe Koza Yayınları Kumbara Okuma Metni Etkinlik Cevapları Sayfa 227 sayfalarının cevaplarını videodan yaptım
Hazal
Bu cevaplar bir harika ve süpersiniz.
Aslı
Çok güzel bir okuma metni olmuş . Emeği geçen herkeslerin ellerine sağlık 2 . sınıf türkçe sayfa cevapları için hepinize minetarım .
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!