2. Sınıf Türkçe 51-52. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı | Forum Sayfa Cevapları

2. Sınıf Türkçe 51-52. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı


Türkçe Öğretmeni

2. Sınıf Türkçe Koza Yayınları Efe Tiyatro’ya Gidiyor Serbest Okuma Metni Etkinlik Cevapları Sayfa 51, 52


Efe Tiyatro’ya Gidiyor Serbest Okuma Metni


2. Sınıf Türkçe Koza Yayınları Ders Kitabı Sayfa 51 Cevapları

EFE TİYATROYA GİDİYOR

Efe’nin annesi bir gün gazetede çocuklar için bir tiyatro oyunu ilanı gördü. Efe’yi bu oyuna götürmeye karar verdi. İnternet’e girdi. İki bilet satın aldı. Bir bilet Efe için,bir bilet kendisi için… Ama Efe’ye söylemedi. Ona sürpriz yapacaktı. Tiyatro günü geldiğinde annesi ve Efe, hazırlanıp evden çıktılar.

Tiyatroya geldiklerinde Efe sevinçten bir çığlık attı. Sürprizi anlamıştı. Kapıdan içeri girerlerken biletlerini görevliye uzattılar. Görevli, biletlerin bir bölümünü yırtıp aldı, kalan kısımlarını da geri verdi. İçeri geçtiler. Burada herkes oyunun başlamasını bekliyordu.

Tam o sırada bir anons duyuldu: “Oyunumuz başlamak üzeredir.” Salona geldiklerinde biletleri yer göstericiye verdiler. Yer gösterici de onlara koltuklarını gösterdi. Efe ve annesi yerlerine oturdu. Ardından bir zil sesi duyuldu. Perde açıldı ve oyun başladı.

Seçil GÜVENÇ HEPER


Cevap : 2. Sınıf Türkçe 51-52. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı konusunda siz değerli öğrencilerimiz için soru bulunmamaktadır.  Efe Tiyatro’ya Gidiyor Serbest Okuma Metnini bir veya iki kere okumanız yeterli olacaktır.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

2. Sınıf Türkçe 51-52. Sayfa Cevapları Koza Yayınları Ders Kitabı

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Hamdiye
Bu siteden çok memnunum.Küçüklerimin ödevlerini buradan kontrol ediyorum. Sitede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu sitede çok iyi cevaplar var.
Aslı
Çok güzel bir okuma metni olmuş elinize sağlık. bu site bir harika
Hamdiye
Bugün annemle beraber tiyatroya gittik. Tiyatroda ne görebileceğim e çok merak ediyordum. Tiyatroya iki defa gidiyordum. Gittiğim tiyatroda anlatılan konular beni çok etkiledi. Çünkü izlediğimiz bir tiyatro televizyon ekranı veya sinema ekranı gibi değildi. Daha içten ve sıcaktı. Annemle ben tiyatro izlerken çok eğlendik.
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!