2. Sınıf Türkçe Ada Yayıncılık Sayfa 38 Cevapları


Turkce Ogretmeni

2. Sınıf Türkçe Ada Matbaacılık Yayıncılık Sevgi Bir Kuştur Serbest Okuma Metni Etkinlik Cevapları Sayfa 38


Sevgi Bir Kuştur Serbest Okuma Metni Etkinlik Cevapları


2. Sınıf Türkçe Kitabı Ada Yayıncılık Sayfa 38 Cevapları

SEVGİ BİR KUŞTUR
Dün okulda
Sevgi nedir, diye
Sordu öğretmenimiz.
Parmağımı kaldırıp
Usulca dedim ki:
Sevgi bir kuştur.
Öğretmenim,
Sevgi bir kuştur.
Biz uyuyunca
Yüreğimize konan,
Uyanınca
Maviliklere uçan.
Gökhan AKÇİÇEK


Cevap :2. Sınıf Türkçe Ada Yayıncılık Sayfa 38 Cevapları konusunda siz değerli öğrencilerimiz için soru bulunmamaktadır. Şiiri gelebilecek sorulara karşı bir iki defa okumanızı tavsiye ederiz.



 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

2. Sınıf Türkçe Ada Yayıncılık Sayfa 38 Cevapları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...




Merve
Sevilmeye her yaştaki insanın hakkı ve isteği çok fazladır. Birbirimizi severek çok fazla huzurlu güvenilir ve saygılı ortamlar oluşturabiliriz. Çok küçük bir bebeğin bir çocuğun bir gencin veya yaşlı bir insanın sevilmeye her zaman ihtiyacı olduğunu unutmamak gerekir. Sevgi ile büyütülen her varlık elbette başarılı ve hayata pozitif olan bir birey olarak büyür. Ayrıca biz insanlar sevilerek birçok manevi duygumuzu geliştirebiliriz.
Mustafa
2. Sınıf Türkçe ders kitabı mızda bulunan Sevgi kuştur adlı şiiri okurken sevginin canlılar arasındaki önemini bir kez daha anlayarak hatırladık. Bir insan karşısındaki insana verebileceği en güzel güzelliklerden biri elbette birbirine karşı olan sevgisidir. İnsanlar hayvanlar ve bitkiler sevgi ile iyileşir ve sevgi ile büyürler. Anne ve babamız doğduğumuz ilk günden itibaren bize sevgi ile büyütür. Öğretmenimiz bize sevgiyle ve merhametle eğitir ve yaşama hazırlar. Sevgi her alanda gerekli olan bir duygudur. Her canlı sevgiye ihtiyaç duyar. Birbirimizi sevelim sevilelim.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!