23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında neler hissediyorsunuz? | Forum Sayfa Cevapları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında neler hissediyorsunuz?


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında neler hissediyorsunuz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında neler hissediyorsunuz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kutlamalarında genel olarak çok fazla duygulandım. Çünkü Mustafa Kemal Atatürk tarafından bize Armağan edilmiş olan dünya çocuk günü olan 23 Nisan’da etrafımızda okulumuzda çevremizde ve bütün resmi yerlerde ay yıldızlı bayrağım dalgalandığını görürüz.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında neler hissediyorsunuz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında etrafımızda sürekli olarak bayraklar asılmak da bayraklarla algılanmakta çeşitli süslemeler ve şiirler kompozisyonlar ve etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanmaktadır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mustafa Kemal Atatürk tarafından bir dünya çocuklarına Armağan edilen ilk çocuk bayramı olarak ifade edilmektedir.

Bu bayramda bizlerin şenlikleri ve mutluluk içerisinde kutladığımız için sürekli olarak eğlenceli güzel ve atalarımıza ve Mustafa Kemal Atatürk’e minnettar olduğumuz bir bayram olarak ifade edilmesi gerekir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında neler hissediyorsunuz?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!