Ders Notları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’yla ilgili görselleri bulunan haberler derleyiniz.

4. Sınıf Türkçe 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’yla ilgili görselleri bulunan haberler derleyiniz. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
TRT 23 Nisan’ı özel etkinliklerle kutlayacak
Kurumun 42 yıldır düzenlediği şenlik yayınlarından hazırlanan “Bugün 23 Nisan” özel programı, yarın 14.30’da TRT 1’de izleyiciyle buluşacak.

Yeni Malatyaspor’dan çocuklara 23 Nisan sürprizi
Yeni Malatyaspor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında evlerinde izolasyon kurallarına uyan onlarca çocuğa forma hediye etti.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’yla ilgili görselleri bulunan haberler derleyiniz.
“4. Sınıf Türkçe Kitabı Özgün Yayınları Sayfa 76-79-80-81-82-83”

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 23nisanulusalegemenlikveçocukbayramı Mustafa Kemal Atatürk’ün biz çocuklara armağan etmiş olduğu en güzel bayramlardan biridir bu bayramda her sene büyük bir sevinç de kutlarız sınıflarımızı okulumuzu sokaklarda Türk bayrakları ile Atatürk’ün isimleri ile kutlarız Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliği ve çocuklarına armağan ettiği bu bayrama her zaman Mustafa Kemal Atatürk’ü anarak ve yapmış olduğu yenilikleri ve Türkiye Cumhuriyeti’nin düşünerek her zaman güzel bir şekilde kutlarız. Tüm çocuklar bugün de büyük bir sevinç mutluluk içerisinde günün anlam ve önemini anlatan bir çok şehir yazı verirsin yaparlar.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.