3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı 39-40. Sayfa Cevapları Tuna Matbaacılık Yayınları


Fen Bilimleri Öğretmeni

3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Tuna Matbaacılık Yayınları Gözlerimizle Görürüz Soruları ve Cevapları Sayfa 39 40


Gözlerimizle Görürüz Soruları ve Cevapları


3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Tuna Matbaacılık Yayınları Sayfa 40 Cevapları

Soru : Göz sağlığımızı korumak için başka neler yapabileceğimizi arkadaşlarımızla tartışalım.


Cevap : Göz sağlığımızı korumak için başka neler yapabileceğimizi arkadaşlarımızla tartışalım. konusunun kısa ve farklı cevapları için TIKLAYINIZ.

İnsanların göz sağlığını korunması için sürekli olarak belli aralıklarla beraber Doktor kontrolüne giderek gözlerini kontrol ettirmesi ve gereken sağlık önlemleri alması büyük önem arz etmektedir.

Ayrıca  İnsanların göz sağlığını korumak için televizyon Bilgisayar tablet gibi gözlerimize zarar verebilecek olan ışıklardan uzak durarak sürekli olarak ellerimizi yüzlerimizi temiz tutmalı sağlığımıza önem vermemiz ve temizlik ile beraber Göz sağlığını en üst seviyede tutmamız göz sağlığımız için büyük bir önem arz etmektedir.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı 39-40. Sayfa Cevapları Tuna Matbaacılık Yayınları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Hamdiye
Gözümüz beş duyu organımız da mı Van görmemizi sağlayan önemli duyu organlarımızdan biridir.gözümüzün sağlığı için çok yakından televizyon bilgisayar gibi elektronik eşyaları kullanmamız gerektiğini bilmeliyiz.gözlerimizin sağlığı için çok fazla soğuk ya da çok fazla sıcaktan da kaçmamız gerektiğini hatırlatmak gerekir.gözlerimiz çevremizde bulunan her şey görmemizi sağladı için yaşamımızı sürdürmek için önemli bir yer alır. Kör bir insan önümü görmekte yürümekte zorluk çekebilir. Gözlerimiz bizim için çok kıymetlidir. Kitap okurken ders yaparken annemize yardım ederken karşıdan karşıya geçerken gözleri bize ihtiyaç duyarız. bu konuda verdiğiniz bilgiler için size çok teşekkür ediyorum.
Hamdiye
göz sağlığımızı koruyabilmek için kullandığımız bilgisayar televizyon tablet gibi elektronik eşyalar çok yakından izlememiz gerektiğini bilmeliyiz.göz sağlığımızı koruyabilmek için gözlerimize herhangi bir sorun karşılaştığımız zaman göz doktoruna başvurarak göz sağlığımızı koruyabiliriz.gözlerimiz bizim görmemizi yaz çalışmamızı anlayabilmemiz e trafikte yol olabilmemiz de çok yardımcı olan beş duyu organlarımızdan biridir.göz sağlığımızı koruyabilmek için çok aşırı bir derecede televizyon tablete bakmayarak koruyabiliriz.Honda verdiğiniz bilgiler sayesinde ödevlerimi çok hızlı bir şekilde bitirdim. Arta kalan zamanda ise anneme ev işlerinde yardım ediyor veya kitap okuyorum. Bu yüzden size çok teşekkür ediyorum.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!