3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı 41-42-43. Sayfa Cevapları Tuna Matbaacılık Yayınları | Forum Sayfa Cevapları

3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı 41-42-43. Sayfa Cevapları Tuna Matbaacılık Yayınları


Fen Bilimleri Öğretmeni

3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Tuna Matbaacılık Yayınları Kulaklarımızla İşitiriz Soruları ve Cevapları Sayfa 41 42 43


Kulaklarımızla İşitiriz Soruları ve Cevapları


3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Tuna Matbaacılık Yayınları Sayfa 43 Cevapları

Soru : Kulak sağlığımızı korumak için başka neler yapabileceğimizi arkadaşlarımızla tartışalım.


Cevap : Kulak sağlığımızı korumak için başka neler yapabileceğimizi arkadaşlarımızla tartışalım. konusunun kısa ve farklı cevapları için TIKLAYINIZ.

Insanlığımı Kulak sağlığını korunması için temizlik faktörü büyük bir önem arz ederek kulaklarımızı temiz tutmamız gerekir.

insanların Kulak sağlığını korunması için sürekli olarak belli aralıklarla beraber Doktor kontrolüne giderek belli başlı sıkıntılarım var olup olmadığı hakkında bilgi edilmesi gerekmektedir.

Insanların Kulak sağlığını korunması için yüksek sesli televizyon dinlemeleri kulakliklarda  belli ses düzeyinde tutmaları kulak sağlığı için büyük bir önem arz etmektedir.


 


Ödevini Bulamadıysan ARA

3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı 41-42-43. Sayfa Cevapları Tuna Matbaacılık Yayınları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Hamdiye
Kulak sağlığımızı korumak için kulaklarımızı herhangi yabancı bir cisim sokmamız gerektiğini bilmemiz gerekmektedir.kulaklarımız bizim duymamızı ve anlamamızı sağlayan çok önemli duyu organlarımızdan biridir. Kulaklarımız ayrıca çok aşırı ses ve gürültüden uzak durarak kulak sağlığımızı koruyabiliriz.kulaklarımızı çok aşırı soğuktan ve çok aşırı sıcaktan koruyarak kulaklarını herhangi bir zarardan koruyabiliriz. Bu konuda verdiğiniz bilgiler derslerim için çok yardımcı olan bilgiler. Bu yüzden ödevlerimi çok rahat bir şekilde kısa bir sürede bitirdiğimi söyleyebilirim.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 14 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Mine
error: Kopya Yasak