3. Sınıf Hayat Bilgisi 74. Sayfa Cevapları Meb Yayınları Ders Kitabı


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Meb Yayınları Öğretmenler Günü Etkinlik Cevapları Sayfa 74


Öğretmenler Günü Etkinlik Soruları ve Cevapları


3. Sınıf Hayat Bilgisi Meb Yayınları Ders Kitabı Sayfa 74 Cevabı

Öğretmenler Günü (24 Kasım)

Öğretmenin toplumdaki değer ve önemini anlatmak için her yıl 24 Kasım okullarımızda “Öğretmenler Günü” olarak kutlanır. Bize sevgiyle yaklaşan öğretmenlerimiz sayesinde okuma ve yazmayı öğreniriz. Çeşitli bilgi ve becerileri öğretmenlerimizin verdiği eğitimle kazanırız. Toplumun ihtiyaç duyduğu doktoru, mühendisi, subayı, pilotu vb.ni okullarda öğretmenlerimiz yetiştirir. Bu kutlu günde öğretmenlerimizin değerini ve topluma yararlarını hatırlamalıyız. Onların bize verdiği emekleri boşa çıkarmamak için gayret göstermeliyiz. Bilmeliyiz ki çalışkan, dürüst, vatanını ve milletini seven, iyi insanlar olmamız; öğretmenlerimiz için en güzel armağandır.


Cevap : 3. Sınıf Hayat Bilgisi 74. Sayfa Cevapları Meb Yayınları Ders Kitabı konusunda siz değerli öğrencilerimiz için soru bulunmamaktadır. İyi dersler dileriz. 

Ders Kitabı Sayfa Aramaları:

,,https://www forumsayfacevaplari com/3-sinif-hayat-bilgisi-74-sayfa-cevaplari-meb-yayinlari-ders-kitabi html,
Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

3. Sınıf Hayat Bilgisi 74. Sayfa Cevapları Meb Yayınları Ders Kitabı

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Hamdiye
Öğretmenler bizim anne babalarımız gibidir. Öğretmenlerin emeklileri saymakla bitmez. Öğretmenler bize okuma yazmayı eğitimin önemine manevi olarak tüm değerleri kazanmamıza yardımcı olur. 24 Kasım öğretmenler günü'nde öğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ü anıyoruz. 24 Kasım öğretmenler günü'nde öğretmenlerimizin kıymetine bir daha anlıyoruz. Öğretmenler verdi yemeklerle ülkelerine birçok katkıları bulunur.
Esin
Her sene 24 Kasım'da kutladığımız öğretmenler gününü bu konuyla tekrar hatırladık. Öğretmenlerimizin bize verdiği yemekleri almak amacıyla senede bir kere öğretmenler günü kutlanır. Öğretmenlerimizi senede bir gün değil her gün sevgi ile anıyoruz.
Selin sönmez
Güvenliğimizi tehtid eden bir kişi olduğunda neler yapmalıyız
Matematik Öğretmeni
Güvenliğimizi tehdit eden kişilerin yanından uzaklaşmalıyız. Yüksek sesle veya bağırarak çevredekilerden yardım istemeliyiz. Tanımadığımız kişilerin arabasına binmemeliyiz. Ailemizin izni olmadan hiçbir yere gitmemeliyiz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!