3.Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı 14-15. Sayfa Cevapları Meb Yayınları


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı 1.Ünite Okulumuzda Hayat: Arkadaşlık Metni Cevapları Sayfa 14, 15


Arkadaşlık Metni Cevapları


3. Sınıf Hayat Bilgisi Meb Yayınları Çalışma Kitabı Sayfa 14 Cevapları

Soru : 1.Etkinlik Arkadaşlarınızdan olmasını istediğiniz özellikleri sarıya, olmasını istemediğiniz özellikleri maviye boyayınız.


Cevap :

3. Sinif Hayat Bilgisi Meb Yayinlari Calisma Kitabi Sayfa 14 Cevaplari

”3. Sınıf Hayat Bilgisi Meb Yayınları Çalışma Kitabı Sayfa 14 Cevapları”


Soru : 2.Etkinlik Sizce arkadaşlarınızda olması gereken diğer olumlu özellikler nelerdir? Aşağıdaki yazı alanına yazınız.


Cevap : Edindiğim arkadaşlarımın saygılı, anlayışlı ve olumlu düşünen kişiler olmasını isterim. Böylelikle alacağımız kararlarda ortak karara bağlayabiliriz. Anlaşmazlık olmadan kavga olmadan arkadaşlığımızı sürdürebiliriz.


3. Sınıf Hayat Bilgisi Meb Yayınları Çalışma Kitabı Sayfa 15 Cevapları

Soru : 3.Etkinlik Aşağıdaki bazı kelimeler soldan sağa ve yukarıdan aşağıya olacak şekilde gizlenmiştir. ”Kibar, tarafsız, sevgi, çalışkan, adil, saygı” kelimelerini bulmacada bulup kutularını işaretleyiniz. İşaretlenmeyen harfleri aşağıdaki kutucuklara sırayla yazarak şifreyi çözünüz.


Cevap :

3. Sinif Hayat Bilgisi Meb Yayinlari Calisma Kitabi Sayfa 15 Cevaplari

”3. Sınıf Hayat Bilgisi Meb Yayınları Çalışma Kitabı Sayfa 15 Cevapları” 

Ders Kitabı Sayfa Aramaları:

,,https://www forumsayfacevaplari com/3-sinif-hayat-bilgisi-calisma-kitabi-14-15-sayfa-cevaplari-meb-yayinlari html,,https://www forumsayfacevaplari com/3-sinif-hayat-bilgisi-calisma-kitabi-14-15-sayfa-cevaplari-meb-yayinlari html#3_Sinif_Hayat_Bilgisi_Calisma_Kitabi_1Unite_Okulumuzda_Hayat_Arkadaslik_Metni_Cevaplari_Sayfa_14_15,,MEB 3 sınıf hayat bilgisi çalışma kitabı sayfa 15,
Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

3.Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı 14-15. Sayfa Cevapları Meb Yayınları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Bir arkadaşta olması gereken en güzel özelliklerden biri elbette saygılı olması bize hoşgörülü yaklaşması bizi anlaması ve karşılıksız bir şekilde sevmese bizim davranışlarımıza ve düşüncelerimizi empati kurarak yaklaşması Ayrıca en önemli olan adaletli ve güvenilir olması gibi ahlaki değerlere sahip olan bir arkadaşı hepimiz benimseriz. Arkadaşlarımız bizler de her zaman bir arada olduğu için bizimle ortak davranışları olması ve anlaşıyor olmamız oldukça önemlidir. Arkadaşlarımızda bazen sorun yaşadığımız zaman konuşarak hoşgörülü ve saygılı bir şekilde sorunlarımızı çözmeli her insan arasında oluşabilecek bu sorunların çözümünü ortak yolda bulmalıyız.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!