3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 40 Cevapları


Hayat Bilgisi Ogretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Planlı Yaşıyoruz Cevapları Sayfa 40


Planlı Yaşıyoruz Cevapları


3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Meb Yayınları Sayfa 40 Cevapları

Soru : Aşağıda planlı yaşam davranışları ile ilgili cümleler bulunmaktadır. Cümleleri size uygunluk durumlarına göre işaretleyiniz.


Cevap :

“3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 40 Cevapları”


Soru : Yukarıda yaptığınız değerlendirmeye göre planlı yaşam davranışlarınızın hangilerini geliştirmeniz gerekir? Neden?


Cevap : Her gün ders tekrarı, kitap okuma, zamanında uyanma ve ailemin izin verdiği zaman diliminde kitle iletişim araçlarını kullanmak geliştirmem gereken yönlerimdir. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 40 Cevapları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Çalışkan bir öğrenci olmak istiyorsak öncelikle derslerimizi ve günlük hayatımızı plan halinde yapmalıyız. Planlı çalışan bir öğrenci her zaman başarılı olur çünkü zamanı nasıl geçirebileceğini üzenler ve bu şekilde yapacaklarını yapmış olur. Bir günümüzü ulan varken kendinize zaman ayırma görev ve sorumluluklarımıza zaman ayırma Ayrıca temizliğimize ve bakımda zaman ayırmak gibi çalışmak ders tekrarı yapmak kitap okumak ve öğretmenimizin vermiş olduğu ödevleri dikkatli bir şekilde yaparak tekrar etmek gibi etkinliklere bile yer verebiliriz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!