3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 41 Cevapları


Hayat Bilgisi Ogretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Bir Günümüzü Planlıyoruz Cevapları Sayfa 41


Bir Günümüzü Planlıyoruz Cevapları


3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Meb Yayınları Sayfa 41 Cevapları

Soru : Hayatınızı kolaylaştırmak ve başarılı olmak için siz neler yapıyorsunuz?


Cevap :
Hayatımı kolaylaştırmak için ilk olarak planlı bir şekilde hayatımız düzenliyorum. Başarılı olmak için eksik olan yönlerimi güçlendirerek, derslerime en iyi şekilde çalışıyorum. Ayrıca yabancı bir dil öğrenmek için çaba gösteriyorum. boş zamanlarımda ise kitap okuyarak kendi gelişimimi sağlıyorum.


Soru : Siz de bir gününüzü planlayarak aşağıdaki boşluklara yazınız.


Cevap :

“3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 41 Cevapları” 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 41 Cevapları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Bir öğrenci olarak günümüzü planlamamız oldukça önemlidir. Bir günü planlayarak çeşitli birçok alanda etkinlikler yapabilir görevlerimizi ve sorumluluklarımızı yerine getirebilir Ayrıca çalışmaya kitap okumaya ya da sosyal alanda vakit geçirmeye zaman bulabiliriz. Öncelikle kişisel bakımımızı ve temizliğimizi yaptıktan sonra evdeki görev ve sorumluluklarımızı yerine getiririz. Daha sonra annemize ve babamıza ev işlerinde yardım etmeli bize düşen çeşitli işleri yapmalıyız. Bir öğrenci olarak ders çalışma programımız olmalı Ayrıca derslerimizi tekrar etmeye düzenli bir şekilde kitap okumaya ve çeşitli konularda araştırma yapmaya özen göstermeli ve yapmış olduğumuz planda bunlara yer vermeliyiz. Okula gitme saatimiz okulda bulunma saatlerimiz yemek saatlerimiz Ayrıca okulda dönüşte olan saatlerimiz belirli plan bir şekilde yapıldığı zaman hem bizim hem de çevremizdekilerin daha verimli iş yaptığını görebiliriz. Planlı bir şekilde yapılan tüm işler başarıya ulaştırır.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!