3. Sınıf Matematik Kitabı 221-222-223. Sayfa Cevapları Meb Yayınları


Matematik Öğretmeni

3. Sınıf Matematik Meb Yayınları Geometrik Örtüler Cevapları Sayfa 221, 222, 223


Geometrik Şekiller Cevapları


3. Sınıf Matematik Meb Yayınları Ders Kitabı Sayfa 223 Cevapları

4 Aşağıda verilen zeminleri kaplama örüntüleri oluşturarak renklendirelim. Örüntülerin aralarında boşluk kalmamasına dikkat edelim. Kaplama yaparken kare, dikdörtgen ve üçgen kullanalım. Ek-4 ve Ek-6 kullanarak çalışmalarınızı çoğaltabilirsiniz.


“3. Sınıf Matematik Kitabı 221-222-223. Sayfa Cevapları Meb Yayınları”


ÇALIŞALIM


1 – Aşağıda verilen alanları renkli örüntüler oluşturacak şekilde boyayınız.


“3. Sınıf Matematik Kitabı 221-222-223. Sayfa Cevapları Meb Yayınları”


2 Aşağıdaki kaplama örüntülerini boyayarak tamamlayınız.


“3. Sınıf Matematik Meb Yayınları Ders Kitabı Sayfa 223 Cevapları” 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

3. Sınıf Matematik Kitabı 221-222-223. Sayfa Cevapları Meb Yayınları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Nisa
Efsane bir site Eğlenceli  Çok güzeldi
Merve
Matematikte birçok bilgiye ulaşmak istiyorsanız matematiği güzel bir şekilde anlamak istiyorsanız ve matematik ders kitabında bulunan ödevleri hemen hızlı bir şekilde çözmek istiyorsanız Forum sayfa sitesi ailesini ziyaret ederek buradaki güzel bilgilere ulaşmanızı tavsiye ederim çünkü ben bu sayfayı ziyaret ettiğimden beri bu buradaki eğitici güzel yazılara öğrendiğimden beri ders kitaplarındaki tüm ödevlerimi hızlı kolay pratik bir şekilde bitiriyorum verilen bilgi ve cevaplar çok güzel sizler de eğitimli bilgini ve güzel cevapları bu sayfada bulabileceğinizi söyleyebilirim bu Forum sayfa sitesi ailesi sayesinde matematikten iyi anlayan bir öğrenci oldum çok teşekkür ederim.
Merve
Yukarıdaki matematik ders kitabı ödevimizde geometrik şekilleri öğrendikten sonra diğer konumuzda yer alan geometrik şekil örüntülerini inceleyerek öğrendik sizlere de geometrik şekiller ve geometrik şekiller hakkında verilen örüntülerin devamını ve inceliklerini öğrenmek istiyorsanız Forum sayfa sitesi ailesine ziyaret ederek buradaki bilgi ve cevapları inceleyerek defterinize geçirebilir ve ödevlerinizi tamamlayabilirsiniz verilen bilgi ve cevaplar çok güzel her zaman bu cevapları bilgi sayesinde çok çalışkan ve bilgili bir öğrenci olduğumu görebiliyorum.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!