3. Sınıf Türkçe Kitabı Gizem Yayıncılık Sayfa 164 Cevapları | Forum Sayfa Cevapları

3. Sınıf Türkçe Kitabı Gizem Yayıncılık Sayfa 164 Cevapları


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Gizem Yayıncılık Okul Türküsü Serbest Okuma Metni Etkinlik Cevapları Sayfa 164


Okul Türküsü Serbest Okuma Metni


3. Sınıf Türkçe Kitabı Gizem Yayıncılık Sayfa 164 Cevapları

OKUL TÜRKÜSÜ

Çok severiz biz okulu
Kitabımız bilgi dolu.
Okur yazar her Türk oğlu,
Yükselmenin budur yolu.

Biz okullu çocuklarız,
Hem çalışır hem oynarız.
Kâğıt, kalem, kitap, defter
Bizi bunlar adam eder.

Öğretmeni candan dinler,
Öğreniriz pek çok şeyler.
Biz okullu çocuklarız,
Hem çalışır hem oynarız.

Hasan Âli YÜCEL


Cevap : 3. Sınıf Türkçe Kitabı Gizem Yayıncılık Sayfa 164 Cevapları konusunda siz değerli öğrencilerimiz için soru bulunmamaktadır. Okuma metnini bir iki defa okumanızı tavsiye ederiz. 


Ödevini Bulamadıysan ARA

3. Sınıf Türkçe Kitabı Gizem Yayıncılık Sayfa 164 Cevapları

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Okul ilkokul 1. Sınıftan itibaren gitmiş olduğumuz eğitim ve öğretimi öğrendiğimiz arkadaşlarımızın ve öğretmenlerimizin bir arada olduğu bize temel eğitimin yanısıra ahlaki bilgileri kazandıran ikinci evimiz olarak bilinmektedir. Biz öğrenciler okulumuzu çok severiz. Çünkü okulumuzda binlerce emek harcayan öğretmenlerimiz var. Ayrıca okulumuzda bizim en yakınlarımız olan arkadaşlarımız var. Okulumuzu tertipli düzenli kullanmak okul kurallarına uymak ve okulumuzun kıymetini bilerek derslerimize güzel bir şekilde çalışmak her öğrencinin vazifesidir.
Mustafa
Okulumuz eğitim ve öğretim gördüğümüz bir yerdir. Arkadaşlarımız öğretmenlerimiz de beraber okulda oldukça eğitim hayatımızda birçok bilgiye ve ahlaki değerlere sahip oluruz. Okulumuz sayesinde arkadaşlarımızla beraber çeşitli oyunlar oynar ve güzel anılar biriktiririz. Okul bizim ikinci evimiz gibidir öğretmenimiz ve arkadaşlarımızla ise sahip olduğumuz en değerli ve en kıymetli kişilerdir. Okulun açıldığı ilk hafta eğitim öğretim haftası olarak bilinmektedir. Bu hafta da arkadaşlarımızla ve öğretmenlerimizle beraber okulun önemini bilmeli ve arkadaşlarımızla beraber güzel anılar biriktirerek eğitim öğretmenimizi tamamlamalıyız.
Mustafa
Okulda geçirdiğimiz zaman oldukça güzeldi. Google'da en güzel anılarımızı yaşarız. Okulda arkadaşlarımıza beraber güzel oyunlar oynar ve eğitim-öğretim görürüz. Ayrıca okulda bulunan öğretmenlerimizin emeklileri saymakla bitmez. Öğretmenlerimiz sayesinde birçok bilgiye birçok ahlaki değer evi biz çok güzel davranışa sahip olabiliyoruz. Ödevlerimizi yaparken arkadaşlarımızla beraber yapmak aynı fikirde olan arkadaşlarımız da beraber ödevlerimizi doğru bir şekilde bitirmemiz e yardımcı olur. Okulda arkadaşlarımızla beraber güzel oyunlar oynar farklı etkinliklere katılır ve çeşitli sohbetler ve Diyaloglar okulun nasıl geçtiğini anlamayız.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 31 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Minee
error: Kopya Yasak