5. Sınıf Fen Bilimleri Kitabı Sayfa 55 Cevapları SDR Dikey Yayıncılık


Fen Bilimleri Ogretmeni

5. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Eğlenerek Öğrenelim Cevapları Sayfa 55


Eğlenerek Öğrenelim Cevapları


5. Sınıf Fen Bilimleri Kitabı  Dikey Yayıncılık Sayfa 55

EĞLENEREK ÖĞRENELİM


Soru : Aşağıdaki kavramları bulmaca kutusunda bularak bu kavramların üzerini çiziniz. Kalan harfleri soldan sağa birleştirerek aşağıdaki şifreyi bulunuz.


(HAYVANLAR, BİTKİLER, MANTARLAR, MİKROSKOBİK CANLILAR, BAKTERİ, ŞAPKALI MANTAR, OMURGALI, OMURGASIZ, ÇİÇEKLİ, ÇİÇEKSİZ, MEMELİLER, KURBAĞALAR, SÜRÜNGENLER, KUŞLAR, BALIKLAR, FOK, SERÇE, YILAN, GÜL, EĞRELTİ OTU, SU YOSUNU, KARTAL, YARASA, FARE, SÜNGER, SOLUCAN, DENİZANASI, SİNEK, KARA YOSUNU, ÇINAR, BALİNA, KARINCA, KELEBEK)


Cevap :

“5. Sınıf Fen Bilimleri Kitabı  Dikey Yayıncılık Sayfa 55 Cevapları” 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

5. Sınıf Fen Bilimleri Kitabı Sayfa 55 Cevapları SDR Dikey Yayıncılık

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Çevremizde görmüş olduğumuz canlılar hayvanlar insanlar bitkiler mantarlar ve gözle görülmeyen küçük bakteriler ve mikroplar olarak bilinmektedir. Çevremizde gördüğümüz canlıların hepsi beraber yaşamaktadır bitkiler ve hayvanlar ormanlarda yaşayabilirler hayvanlar ise genel ortamlar ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir arada yaşayan canlılardır elbette ki hayvanlar insanlara bir bitkiler bir arada yaşayan canlıları oluşturmaktadır. Çevremizde gördüğümüz canlılara örnek vermek istediğimiz zaman elbetteki insanları ağaçları bitkileri sokak hayvanlarını ve ormanda yaşayan tüm hayvanları örnek olarak göstermek mümkündür.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!