Ders Notları

Ağaçlar ve insanlar arasında duygusal bir bağ olabilir mi?

6. Sınıf Türkçe Ağaçlar ve insanlar arasında duygusal bir bağ olabilir mi? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Ağaçlar ve insanlar arasında duygusal bir bağ olabilir mi? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap: Evet. Ağaçlar ve insanlar arasında duygusal bir bağ vardır. Yapılan araştırmalarda insanlar tarafından ilgili gösterilen, konuşulan ve müzik dinleyen çiçeklerin daha iyi şekilde büyüdükleri gözlemlenmektedir.


Ağaçlar ve insanlar arasında duygusal bir bağ olabilir mi? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Yapılan araştırmalarda ağaçlar ve insanlar arasında bir duygusal bağ olduğu kanıtlanmaktadır. Yani, Ağaçlar ve insanlar arasında duygusal bir bağ vardır. Bitkiler ve ağaçlarla güzel sözler söylendiğinde daha iyi büyüdüğü görülmektedir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    İnsanlar ve ağaçlar arasında duygusal bir bağ vardır. Bir insan ağacı bitki çiçeği sevdiği zaman insanın vermiş olduğu sevgi ile otu çek yeşerir büyür daha fazla girişimi sağlanır. Sevgi ile sulanan özenle bakımı yapılan bir ağacın daha güzel yetiştiğinde ve daha güzel meyveler verdiğini söyleyebiliriz. Ayrıca sevgi her şeyin ilacıdır. Bitkilerde sevgiyi sever ve sevgiye karşılık verir. Ağaçlar insanların sevgisi ile ve bakımı ile güçlenerek büyür. Ayrıca ağaçlar hayvanlar tarafından da sevinirler. Hayvanlar hem ağaçlardan beslenir hem de ağaçlarda yuva yaparak yaşamlarını sürdürürler.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.