“Aile bireylerimize, akrabalarımıza nasıl davranmalıyız?” sorusunun yanıtı hakkında arkadaşlarınızla konuşunuz.


Türkçe Öğretmeni

4. Sınıf Türkçe “Aile bireylerimize, akrabalarımıza nasıl davranmalıyız?” sorusunun yanıtı hakkında arkadaşlarınızla konuşunuz. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Aile bireylerimize ve akrabalarımıza sürekli olarak saygı ve sevgi çerçevesinde iyi davranmamız gerekir. Aile bu dünyada bizlere verilen en güzel hediyedir.
Aile büyüklerimizin yanına gittiğimizde veya yanımıza geldiklerinde durumlarını sormalı ve ellerini öpmeliyiz. Onları mutlu edecek davranışlar içerisinde olmalıyız. Bizlere verdikleri öğütleri alarak hayat içerisinde deneyim kazanmalıyız. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

“Aile bireylerimize, akrabalarımıza nasıl davranmalıyız?” sorusunun yanıtı hakkında arkadaşlarınızla konuşunuz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Aile büyüklerimize akrabalarımıza arkadaşlarımıza komşularımıza ve iletişim kurduğumuz herkese saygılı sevgili hoşgörülü ve yardımsever bir şekilde yaklaşmayı tercih etmeliyiz. Kötülükten her türlü zarardan uzak durarak iletişimimizi sağlamalıyız birbirimizi sevmeliyiz birbirimize karşı alımlı davranmalıyız birbirimize her zaman hoşgörü ve empati ile bir iletişim kurmalıyız birbirimize iyi davrandığımı zaman hayatımızın da daha güzel olduğunu görebiliriz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!