Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde mutlu olduğunuz bir anınızı anlatınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde mutlu olduğunuz bir anınızı anlatınız. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde mutlu olduğunuz bir anınızı anlatınız.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Ben en son kuzenimle beraber parka gitmiştim. Parkta bütün oyuncaklara binip bütün gün eğlenmiştik. Günün sonunda bizim eve giderek annemin yaptığı yemeklerden yemiştik.


“Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde mutlu olduğunuz bir anınızı anlatınız.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

Geçen hafta sonu amcamlar ve halamlar ile beraber akşam üstü denize gitmiştik. Kuzenlerimle beraber denizde doyasıya yüzdük ve oyunlar oynadık. Ailece gittiğimiz bu aktivite gerçekten çok eğlenceliydi.  Amcam ve Halam bizler için pasta ve çörek getirmişlerdi. Pasta ve Çörekler o kadar güzellerdi ki gerçekten tadı damağımızda kalmıştı. Bu tür etkinlikleri aileler arasında olduğu zaman gerçekten çok güzel vakit geçiriyor ve eğleniyoruz. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde mutlu olduğunuz bir anınızı anlatınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Akrabalarımızla gideceklerimizin güzel olduğu bir anıyı anlatmak istersen öncelikle Kurban bayramında yapmış olduğumuz ziyaretler birbirimizle olan sohbetimiz birbirimizle olan eğlence eğlenceli zamanlarımız ve birbirinizle Alman ikramlarımız aklımıza gelmektedir. Akrabalarımızda her zaman güzel zaman geçirmek bize mutlu eder akrabalarımız bizim en yakınlarımızdır bazen ağlamaz bazen dayımız bazen amcamız bazen halamızla geçirmiş olduğumuz güzel zamanlar bizi mutlu edersiniz galiba akrabalarınızda geçirmiş olduğunuz güzel zamanların her zaman kıymetini bilmeniz gerekir.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!