Alevilik-Bektaşilikte önem verilen ilkeler içerisinde en çok dikkatinizi çekenler hangileridir?


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

7. Sınıf Din Kültürü Alevilik-Bektaşilikte önem verilen ilkeler içerisinde en çok dikkatinizi çekenler hangileridir? Bunlardan üç tanesini yazınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Alevilik-Bektaşilikte önem verilen ilkeler içerisinde en çok dikkatimi çeken; ehli beytin sevgisinin diğer sahabelere olan sevgiden farklı bir şekilde fazla tutulmasıdır. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Alevilik-Bektaşilikte önem verilen ilkeler içerisinde en çok dikkatinizi çekenler hangileridir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Öğretmenimizin bize vermiş olduğu din kültürü ahlak bilgisi ders kitabımızdaki temel bilgileri öğrenmek ve ödevlerimizi doğru bir şekilde yapmak kaynaklardan ödevimiz tamamlamak için her zaman sizlere ziyaret ediyorum sizler sayesinde ve vermiş olduğunuz güzel cevaplar sayesinde her zaman ben ilgileniyorum ve cevaplarla dersini bitiriyorum. Tüm ders kitaplarındaki ödevlerimi yapmak için bu siteyi ziyaret ediyorum be buradaki cevaplarda ödevimi daha iyi bir şekilde anlayarak yapıyorum. Başarılı çoraplarınızı çevremdeki tüm insanlara tavsiye ediyorum.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!