Arkadaşınızın oyun oynarken kurallara uymaması sizi nasıl etkiler?


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Arkadaşınızın oyun oynarken kurallara uymaması sizi nasıl etkiler? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Arkadaşınızın oyun oynarken kurallara uymaması sizi nasıl etkiler? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Arkadaşımızla oyun oynarken kurallara uymaması bizi çok üzer. Çünkü oyun oynarken arkadaşımızla güzel vakit geçirmek istiyoruz Ancak oyun kurallarına uymaması oyunun güzelliğini ve almamız gereken tadı bozar.


Arkadaşınızın oyun oynarken kurallara uymaması sizi nasıl etkiler? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Oyun oynarken sürekli olarak insanların kurallara uyarak ve insanların en zevk ve eğlence içinde olmasını sağlayan kurallara uymamız gerekir.

Arkadaşlarınızla oyun oynarken kurallara uymaması bizleri hüzün ve üzüntü içine gönderir. Çünkü arkadaşlarımızla oyun oynarken en fazla mutluluğu sevinci ve güzelliği yaşamak isteriz. Bu güzellikleri oyunda elde edemediğimiz zaman üzülürüm.


 

Ders Kitabı Sayfa Aramaları:

,,https://www forumsayfacevaplari com/arkadasinizin-oyun-oynarken-kurallara-uymamasi-sizi-nasil-etkiler html,
Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Arkadaşınızın oyun oynarken kurallara uymaması sizi nasıl etkiler?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Arkadaşlarımızla beraber oyun oynarken çok güzel vakit geçiririz.Yalnız arada sırada bazı arkadaşlarımız oyunu bozar ve oyunda hilekarlık yapmak isterler. Bu her çocuğun yapabileceği bir davranıştır.Arkadaşlarımız oyunları bozulduğu zaman oyundan bir ta kalmayız.bu sebeple oyunu bozan arkadaşımız da oyun devam ettirmeliyiz arkadaşımıza kibarca uyarmalı bu yaptığı davranışın oyunun düzenine bozduğunu ve oyunda hilekarlık yapıldığı zaman boş vakit geçirilmeden yine ifade etmeliyiz onu bu hareketinden geri dönmesine ve bize özür dilemesini isteriz eğer hala hatası da devam ediyorsa oyunu oynamayı bırakabiliriz
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!