Ders Notları

Arkadaşlarınız ile aranızda çıkan anlaşmazlıkları nasıl çözüyorsunuz? Anlatınız.

4. Sınıf İnsan Hakları Yurttaşlık ve Demokrasi Arkadaşlarınız ile aranızda çıkan anlaşmazlıkları nasıl çözüyorsunuz? Anlatınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Arkadaşlarınız ile aranızda çıkan anlaşmazlıkları nasıl çözüyorsunuz? Anlatınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Arkadaşlarınızla aranızda çıkan anlaşmazlıkları genel olarak birbirimizle var olan ortak arkadaşlarımızla bir araya gelerek sorunları çözeriz.

Tekrar barışarak mutlu bir şekilde arkadaşlarımızla sorunları çözmüş bir şekilde Hayatımıza devam ederiz.


Arkadaşlarınız ile aranızda çıkan anlaşmazlıkları nasıl çözüyorsunuz? Anlatınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Arkadaşlarımız ile aramızdaki çıkan anlaşmazlıkları arkadaşınla bir araya gelerek güzel bir şekilde konuşarak kendi düşüncelerimizi ve onun düşüncelerini bir şekilde dinleyerek orta yolu bularak genel olarak çözüyoruz.

Büyük anlaşmazlıklarda ise ortak arkadaşlarımız bir araya gelerek konu hakkında neler Yaşadıklarımıza onu anlatarak ve Neden Hakkını neden haksız olduğumuz hakkında bizlere açıklama yaparak arkadaşlarımız arasındaki sorunları çözebiliyoruz.

Genel olarak daha büyük sorunları okulda öğretmenimizle ve evde ailemizin yardımıyla arkadaşlarımızı arasında var olan sorunları çözerek Toplum hayatında arkadaşlarımızla iyi bir ilişki kurduğumuz ifade edebiliriz.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Arkadaşlarımızla aramızda çıkan anlaşmazlıkları çözmek için elbette ki sorunun ne olduğunu bulmalı sorunu çözmek için kendimizi en güzel şekilde ifade etmeli haksızlığa uğramak istemiyorsan elbette ki haklı olduğumuz konuları savunarak çözüm yolunu bulmalıyız insanlar 11 arasındaki anlaşmazlıklar elbette ki düşünce farklılıkları da ortaya çıkmaktadır bu düşünce farklılıkları elbette ki insanların tamamıyla düşüncelerine bağlı bir şeydir insanlar anlaşamadıkları zaman ve çeşitli konularda anlaşmazlığa uğradıkları zaman uzlaş yolunu bulmanın yolunu bulmalı ve işin sayfa sarmasına uzaklaşmalı dırlar.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.