Arkadaşlarınıza en çok hangi zamanlarda ihtiyaç duyarsınız? Neden?


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Arkadaşlarınıza en çok hangi zamanlarda ihtiyaç duyarsınız? Neden? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Arkadaşlarınıza en çok hangi zamanlarda ihtiyaç duyarsınız? Neden? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Arkadaşlarımıza en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlar bizlerin duygusal olarak kötü olduğumuz ve bizlere yardım edecek yol gösterecek olan zamanlarda arkadaşlarımıza en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemlerdir.


Arkadaşlarınıza en çok hangi zamanlarda ihtiyaç duyarsınız? Neden? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : İnsanların hayatta hemen hemen her dönemde yardıma ihtiyaç duydukları onlara yol gösteren insanlara aradıkları dönemler olmaktadır.

Arkadaşlarımıza en çok bu dönemlerde ihtiyaç duyduğumuz söylenebilir. Sonuç olarak arkadaşlarımıza en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemler bizlerin çıkmazda olduğu sıkıntılar içerisinde olduğumuz ve üzüldüğümüz zamanlarda arkadaşlarımızın desteğini en çok aradığımız zamanlar olarak ifade etmek gerekir.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Arkadaşlarınıza en çok hangi zamanlarda ihtiyaç duyarsınız? Neden?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Arkadaşlarımızla beraber vakit geçirmek ve beraber hoş vakit geçirmek bizim hobilerimiz arasında yer almaktadır.arkadaşlarımızla ders yaparken oyun oynarken gezmeye çıkarken ve sohbet ederken zaman geçirmek isteriz arkadaşlarımızın sıkıntılarımız da ve üzüntülerimiz de yanımızda olmasını isteriz çünkü sırlarımızı paylaşacağımız dertlerimizi paylaşacağımız güven ineceğimiz bir insan ararız bu sebeple arkadaşlarımızın yanında olmasını isteriz ayrıca zor bir duruma düştüğümüzde üzüldüğümüzde arkadaşımızın yanında olmak ona sarılmak ve onunla sıkıntılarımızı paylaşmak bizi bir nebze edecektir
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!