Ders Notları

Arkadaşlarınıza güzel davranışlar gösterdiğinizde onlarla ilişkileriniz nasıl olmaktadır?

3. Sınıf Hayat Bilgisi Arkadaşlarınıza güzel davranışlar gösterdiğinizde onlarla ilişkileriniz nasıl olmaktadır? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Arkadaşlarımızla güzel davranışlar gösterdiğimizde onlarla ilişkilerimiz sürekli olarak güçlenerek sıkı Bağlar içerisinde gelişimini sağlayacaktır.
Çünkü arkadaşlarımızla beraber güzel davranışların devam etmesi onunla mutlu bir şekilde zaman geçirmemiz huzurlu olmaması ve güvenli olacağımızdan dolayı birbirimize sürekli olarak sırtımızı yaslar ve bütün zorluklara karşı mücadele ederiz. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Arkadaşlar arasında saygı sevgi dayanışma hoşgörü ve empati oldukça elbette ki arkadaşlık seviyesi artar ve arkadaşlarımızın hepimizi anlaşmalı iletişim yolu daha çok artacağını ve büyüyeceğini görebiliriz bu sebepten dolayı arkadaşlarımıza ahlaklı ve özverili davranmaya dikkat etmeliyiz arkadaşlarımızı her zaman sevmeliyiz arkadaşlarımıza bunu büyütmeden çözmeye yaklaşmalıyız arkadaşlarımızın zor zamanlarımızda ve sevinç zamanlarımızda yanında bulunmasını isteriz arkadaşlarımıza her zaman bir şey karar vereceğimiz empati kurarak kararlarımızı almalıyız.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.