Ders Notları

Arkadaşlarınıza olumsuz davranışlar gösterdiğinizde kendinizi nasıl hissettiğinizi yazınız.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Arkadaşlarınıza olumsuz davranışlar gösterdiğinizde kendinizi nasıl hissettiğinizi yazınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Arkadaşımıza olumsuz davranışlar gösterdiğinizde kendimi huzursuz mutsuz ve sıkıntı içerisinde bulacağımı söyleyebilirim.
Çünkü her zaman aynı ortamda bulunduğumuz bir arkadaşımın kalbini kırmış onu mutsuz etmiş ve kendimi de mutsuz edeceğim den dolayı olumsuz davranışların ne kadar kötü olduğunu anlar ve beraber mutlu olmak için ondan özür dilerim. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Arkadaşım olumsuz davranışlar gösterdiği sana mutsuz olurum çok fazla üzülürüm arkadaşımın bana neden böyle yaptığını düşünürüm Ayrıca Yok arkadaşım olumsuz davranış gösterdiği zaman ona bunu ifade ederim yapmış olduğu davranışın uyandır olduğunu söylerim güzel ve ahlaklı ilişkiler ve davranışlar varken kötü davranışların iyi olmadığını her zaman söylerim insanlar birbirine karşı her zaman alınmalı ve sabırlı olmalıdır. Birbirimizi üzecek kıracak sözlerden veya zarar verecek davranışlardan uzak durmalıdır her zaman birbirimize karşı saygılı iyi davrandığımı zaman elbette ki daha güzel ve alımlı bir iletişim kurabileceğiniz de görebiliriz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.