Ders Notları

Arkadaşlarınızın en sevdiğiniz özellikleri nelerdir?

3. Sınıf Hayat Bilgisi Arkadaşlarınızın en sevdiğiniz özellikleri nelerdir? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Arkadaşımın en sevdiğim özelliklerine örnek vermek gerekirse hem başında saygılı ve sevgi içerisinde var olan arkadaşlığımız örnek verilebilir.
Ayrıca adaletli olması doğru sözlü olması güvenilir olması ve örf ve adetlerimizi bilmesi en güzel özellikleri arasında olduğunu da söyleyebilirim. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Arkadaşımda sevdiğim en güzel özelliklerden biri elbetteki büyüklerine karşı saygılı olmasıdır ve de okul kurallarına olmasıdır büyüklerimize dediğin ne zaman bizden yaşça büyük arkadaşlarınız aile bireylerimiz öğretmenlerimiz okul müdürümüz olabilir bunların saygılı bir şekilde davranması benim hoşuma çok gidiyor örnek davranışı her zaman benimsenecek şekilde olduğunu söyleyebiliriz ayrıca okul kurallarına uymakla çok dikkat edin okula zamanında gider zamanında gider ben okulda bulunan kuralları eksiksiz ve tam bir şekilde yerine getirir arkadaş olduğu özellikleri oldukça hoşuma gidiyor ben de bu kurallara gibi ahlaki davranışlar uyumaya yöneliyorum.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.