Ders Notları

Atatürk’ün öğrencilik yaşamı hakkında neler biliyorsunuz?

4. Sınıf Türkçe Atatürk’ün öğrencilik yaşamı hakkında neler biliyorsunuz?  konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Atatürk’ün öğrencilik yaşamı hakkında neler biliyorsunuz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Mustafa Kemal Atatürk Öğrenci yaşamında Zeki sorunlar hakkında çözüm üreten matematik alanında ise büyük fabrika etlere sahip olan ileri görüşlülüğü ve kişilik sahibi bir öğrenci olduğunu söyleyebiliriz.


Atatürk’ün öğrencilik yaşamı hakkında neler biliyorsunuz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Mustafa Kemal Atatürk bir öğrenci olarak Zeki oluşu derslerinde başarılı oluşuyor oğlum eğitim öğretim hayatında bir adım öne götüren önemli bir çalışma sistemine sahip olan başarılı bir öğrencidir.

Mustafa Kemal Atatürk başta matematik olmak üzere birçok konuda birçok derste başarılı olan planlı ve sistemli çalışan bir öğrenciydi. Bu çalışma ve başarısız sonucunda Mustafa Kemal Atatürk matematik öğretmeni tarafından Kemal ismi verilmiştir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mustafa Kemal Atatürk’ün öğrencilik hayatında başarılı olduğunu her zaman kitaplardan ve kaynaklardan okumak dayız. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk matematiği çok seven bir öğrenciydi oldukça zeki ve başarılı olan Mustafa Kemal Atatürk tüm derslerin de başarılıydı ayrıca Mustafa Kemal Atatürk asker olmayı da çok severdi Mustafa Kemal Atatürk küçük yaştan itibaren vatanına karşı sevgisi ile bilinen ve vatanı düşmanlardan kurtarmak için düşüncelere Dalan bir öğrenciydi Mustafa Kemal Atatürk her zaman askeri okullara giderek ülkesi için savaşmayı hedef edinmiştir başarılı ve bilgili olan Mustafa Kemal Atatürk asker olmayı yönetici olmayı ve ülkesini kurtarmaya başarmıştır.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.