Atatürk’ün TBMM’nin açıldığı tarihi çocuklara bayram olarak armağan etmesiyle ilgili görüşlerinizi açıklayınız.


Türkçe Öğretmeni

4. Sınıf Türkçe Atatürk’ün TBMM’nin açıldığı tarihi çocuklara bayram olarak armağan etmesiyle ilgili görüşlerinizi açıklayınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Atatürk’ün TBMM’nin açıldığı tarihi çocuklara bayram olarak armağan etmesi, bana çok değerli hissettirdi. Bir lider tarafından bu kadar önemsenmek ve değer görmek çok hoş bir duygu. Bu benim çalışma azmimi arttırıyor . 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Atatürk’ün TBMM’nin açıldığı tarihi çocuklara bayram olarak armağan etmesiyle ilgili görüşlerinizi açıklayınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Türkiye Büyük millet meclisi'nin açıldığı gün 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı'nı dünyadaki tüm çocuklara armağan eden Mustafa Kemal Atatürk Türk gençliğine kadar inandığını güvendiğini Bedir gençliğinin yaptığı her şey ne kadar başarılı sonuçlara ulaşacağını kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Türk gençliğine armağan ettiğini ifade eden en güzel günlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Her sene büyük coşku içerisinde 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı'nı kutlarız bayraklarla Atatürk'ün resimleri ile süslerle günün anlam ve önemini anlatarak çeşitli etkinlikler ve bugünün kıymetini bilir bugün en güzel şekilde anlatır ve en güzel şekilde ifade ederiz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!