Bağlantı kabloları duvarın içine gizlenmeyip açıkta dursaydı ne olurdu?


Fen Bilimleri Öğretmeni

4. Sınıf Fen Bilimleri Bağlantı kabloları duvarın içine gizlenmeyip açıkta dursaydı ne olurdu? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Bağlantı kabloları duvar içinde olmayıp da açıkta dursalar da insanlar bu elektrik kablolarına çarpılarak istenmedik sonuçlarla karşı karşıya gelirdik. Elektrik çarpmaları insanlar için ölüm tehlikesi veya geçici felçlik kalp krizleri tetiklemesi veya uzuvlarda patlama gibi sonuçlar doğuran tehlikeli bir enerji kaynağıdır. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Bağlantı kabloları duvarın içine gizlenmeyip açıkta dursaydı ne olurdu?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Bağlantı kabloları ve elektrik kabloları elbetteki plastik kapla kaplı olmasaydı veya duvarda gizli bir şekilde olmasaydı elektrik çarpmasına veya çeşitli sorunlara sebep olacağını görebilirdik. Fen bilimleri ders kitabımızdaki araştırmak istediğiniz bu ödevi ve güzel bir şekilde almak istediğiniz bu verdiğiniz bilgiler ve cevaplar adam niye bindim verdiğiniz güzel cevaplar ve bilgiler hem ödev de daha iyi bir şekilde anlamı hem de fen bilimleri dersi mi daha hızlı bir şekilde bitirmeme gerekli olan tüm bilgileri barındırıyor efsane cevapları xerzan beğenerek takip ediyorum sizlere arkadaşlarımla beraber takip ettiğimden beri ödevlerimi hızlı kolay bir şekilde bir girebiliyorum.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!