Bankette yürüyen yayalar hangi kurallara uymalıdır? Açıklayınız.


Trafik Güvenliği Öğretmeni

4. Sınıf Trafik Güvenliği Bankette yürüyen yayalar hangi kurallara uymalıdır? Açıklayınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Bankette yürüyen Yayalar kaldırımın bulunmadığı kara yollarında taşıtların kendilerini daha rahat görebilecekleri yön olan kendi gidiş yönlerinin sol tarafını kullanarak yürürler, Yayalar banket yürüyüşlerini gece yapıyorsa parlayan fosforlu kıyafet veya ellerinde el feneri kullanarak yürümeleri kendi güvenliklerini tehlikeye atmamış olurlar. 

Ders Kitabı Sayfa Aramaları:

,,https://www forumsayfacevaplari com/bankette-yuruyen-yayalar-hangi-kurallara-uymalidir-aciklayiniz html,
Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Bankette yürüyen yayalar hangi kurallara uymalıdır? Açıklayınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Banketlerde yürüdüğümüz zaman güvenliğimiz için sol tarafa tercih etmeliyiz banketlerde yürüyüş yaptığımız zaman yolun sol tarafını kullanarak yürüyüşümüz yaparız bu konuda verdiğiniz bilgiler ve cevaplarla karayollarında nasıl davranmamız gerektiğini öğrendik verdiği cevap ve bilgilerle trafik bilgisi kitabındaki bu dersimizi bitirdik verdiğiniz cevapları her zaman peyniri takip ediyorum ödevimi bir saat bitirdiklerini yarım saatte hızlı ve rahat bir şekilde bitiriyorum sizi çok seviyorum ve kartiniz cevapları çok başarılı buluyorum.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!