Basın yayın kuruluşlarının mesafeli alışveriş üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir?


Sosyal Bilgiler Öğretmeni

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Basın yayın kuruluşlarının mesafeli alışveriş üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Basın yayın kuruluşlarının mesafeli alışveriş üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :
Basın Yayın kuruluşlarında mesafeli alışveriş için olumlu yönlerini ifade etmek gerekirse ürünün hızlı bir şekilde ve ucuz bir şekilde elde etmemiz örnek olarak verilebilir.
Basın Yayın kuruluşlarında mesafeli alışveriş için Olumsuz yönlerine Örnek vermek gerekirse istediğimiz ürünün tam olarak aynı gelmemesi kaliteli gelmemesi ve değişik ürünler gelmesi sonucunda dolandırılmamız olumsuz örnekler olarak gösterilebilir.


Basın yayın kuruluşlarının mesafeli alışveriş üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :
Basın Yayın kuruluşlarından alınan alışveriş üzerindeki olumlu etkilerine Örnek vermek gerekirse ürünlerin normal değerinden daha düşük değerini alınması hızlı bir şekilde elimize ulaşması ve zaman kaybetmeden bir yere gidip taşıma gibi faaliyetlerde bulunmadan kapımıza kadar gelmesi olumlu yönlerine örnek olarak verilebilir.
Basın Yayın kuruluşlarından alınan mesafeli alışveriş üzerindeki olumsuz etkilerine Örnek vermek gerekirse ürünleri kırık gelmesi ürünlerin eksik gelmesi ürünlerin zarar görmesi istenilen ürün dışında ürünlerin gelmesi orijinal ürünlerin gelmemesi ve kredi kartı ve kimlik bilgilerinin çalınması gibi birçok olumsuz etkilerinin olduğunu ifade etmemiz doğru olacaktır.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Basın yayın kuruluşlarının mesafeli alışveriş üzerindeki olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Yagmur
Cevaplarınız çok güzel ödevlerine yardımcı olduğunuz için ver anlamadığın konuları biraz daha iyi anladığım için siz forum sayfa cevapları ailesine teşekkür ederim.
Merve
Basınca yine sayesinde elbetteki çeşitli konularda bilgilendiriniz gibi ürün alışverişi yaptığımız zaman bu alanda ürün tanıtımı ve ürün hakkındaki temel bilgilere sahip olabiliyoruz bazen bu bilgiler abartılmış veya yanıltıcı olabilmektedir bunun sebebi ile elbetteki almış olduğunuz ürünü daha sağlam kaynaklardan ve güvenilir kaynaklardan araştırarak satımını ve alımını gerçekleştirebiliriz elbetteki basın çeşitli alanlarda tanıtımı yaptığı zaman bugün pınar'ın insan hakkındaki bir insanın alımı düşüncesini elbetteki güçlendirmektedir. Bu konuda verdiğiniz bilgiler çok çok teşekkür ederim başarıda cevaplarınız her zaman çok işime yarıyor arkadaşlarımızla ödevinizi yaptığımız zaman veya araştırmak istedim Üstün konuları güvenilir cevaplarınızı bitiriyorum.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!