Başka bir ülkeye zorunlu olarak göç eden insanların duyguları neler olabilir? Yazınız. | Forum Sayfa Cevapları

Başka bir ülkeye zorunlu olarak göç eden insanların duyguları neler olabilir? Yazınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Başka bir ülkeye zorunlu olarak göç eden insanların duyguları neler olabilir? Yazınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Başka bir ülkeye zorunlu olarak göç eden insanların duyguları neler olabilir? Yazınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Başka bir ülkeye zorunlu olarak göç eden insanların duyguları sürekli olarak Üzülme olduğunu ifade etmek gerekir.

Çünkü başka bir ülkeden başka bir ülkeye göç etmek zorunda kalmış olan insanlar çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalmış var olan evlerini arkadaşlarını çevresini okullarını terk ederek Yeni bir hayata başlamak zorunda kaldıkları için onların zorluklarını empati yoluyla anlamamız gerekir.


Başka bir ülkeye zorunlu olarak göç eden insanların duyguları neler olabilir? Yazınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Başka bir ülkeye zorunlu olarak göç eden insanların duyguları çok zor durumda oldukları için sürekli olarak gözünün içinde olduklarını ne kadar gülerse gülsünler sürekli olarak üzüldüklerini ifade etmek gerekir.

Başka bir ülkeden zorunlu olarak göç eden insanlar bulundukları ülkede var olan yaşamlarını değiştirdikleri için çeşitli kültürler tanımak zorunda kaldıkları için arkadaşlarını terk ettikleri için varolan okullardan uzaklaştıkları için ve yeni bir düzene alışmak zorunda kaldıkları için birçok sıkıntıyla karşı karşıya geleceklerdir.

İşte bu nedenle Başka ülkelerden göç etmiş insanlara empati yoluyla onların hüzünlerini sıkıntılarını en iyi şekilde empati yoluyla anlamalı onların rahat edeceği bir ortamda onların bu yeni düzene çalışmalarını sağlamamız gerekir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Başka bir ülkeye zorunlu olarak göç eden insanların duyguları neler olabilir? Yazınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Ahmet
Ödevlerime yardımcı olduğunuz için siz değerli öğretmenlerime teşekkürler ederim arkadaşlar sizleri çok seviyorum.
Şilan
Ülkemize zorunlu olarak göç eden arkadaşlara sürekli olarak toplum içerisinde adeppte edilmesi amacıyla yardım etmemiz gerekmektedir.
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!