Ders Notları

Besin çeşitliliği ile teknoloji arasında nasıl bir ilişki vardır?

4. Sınıf Fen Bilimleri Besin çeşitliliği ile teknoloji arasında nasıl bir ilişki vardır? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Besin çeşitliliği ile teknoloji arasında nasıl bir ilişki vardır? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Besin çeşitliliği ile teknoloji arasında orantısal bir ilişki vardır. Gelişen teknoloji ile beraber besinlerin farklı olarak sentezlenerek farklı besin çeşitliği meydana getirilmektedir.


Besin çeşitliliği ile teknoloji arasında nasıl bir ilişki vardır? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Günümüzde teknolojiyle birlikte besin çeşitliliği arasında doğru bir ilişki vardır. Teknoloji geliştikçe, besin çeşitliliği de artmaktadır.

Gelişen teknolojiyle birlikte bir çok besin sentezi yapılarak yeni besin çeşitliliği elde edilmektedir. Bu sayede yeni besinler elde edilmektedir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Gelişen teknoloji sayesinde birçok ürünün rahat bir şekilde yetişmesi bu ürünlerin birçok ortamda bulunması ve üretimi destekleyen araç gereçlerin tarımda ve hayvancılıkta kullanılması besinlerin artması ve besinlerin çoğalmasıyla orantılı bir ilişki vardır. Teknoloji sayesinde birçok ürünün yetişmesi daha hızlı ve insanlara ulaştırılması daha kolay olabiliyor. O konuda var binmiş oldunuz kısa ve öz bilgiler için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.