Bilgisayar başında fazla zaman geçirmenin neden olabileceği zararlar hakkında tartışalım.


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Bilgisayar başında fazla zaman geçirmenin neden olabileceği zararlar hakkında arkadaşlarımızla tartışalım. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Bilgisayar başında fazla zaman geçirmek, bağımlı olarak hayattan kopmaya, bilgilerimizin eksilmesine, arkadaş ortamımızın az olmasına veya hiç olmamasına , sosyal hayattan kopmaya, okul ve diğer hayattaki bilgilere karşı duyarsızlaşmaya ve psikolojimizin bozulmasına neden olacaktır. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Bilgisayar başında fazla zaman geçirmenin neden olabileceği zararlar hakkında tartışalım.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Bilgisayar kullandığımız zaman elbette ki çok fazla uzun süre bilgisayar başında durmalıyız bu hem sağlığımızı bozar hem de sorumluluklarımızdan sosyal hayatta uzak kalmamıza sebep olabilir. Bilgisayar kullandığımız ama ihtiyacımız kadar kullanmalıyız çok uzun süre bilgisayar karşısında zaman geçirmek bilgisayar karşısında yemek yemek elbetteki doğru bir davranış değildir sağlık sorunları yaşayabiliriz veya mutsuz olabiliriz çok fazla ekran başında zaman geçirdiğimiz için gözlerimiz bozulabilir belimiz ağrıyabilir bu sebeptendir teknolojik aracımız olan bilgisayarı kullanım alanlarını belirlemeliyiz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!