Ders Notları

Bilgisayarı günlük yaşantınızda nerede ve ne amaçlarla kullanıyorsunuz? Örnekler veriniz.

4. Sınıf Türkçe Bilgisayarı günlük yaşantınızda nerede ve ne amaçlarla kullanıyorsunuz? Örnekler veriniz. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Bilgisayarı günlük yaşantımda ödev yapmak, film izlemek, araştırma yapmak ve oyun oynamak için kullanıyorum.
Bazen yakın arkadaş ve akrabalarım ile sohbet ediyor ve ailemin izin verdiği arkadaşlarımla oyun oynuyorum . Bilgisayar ortamında tanımadığım insanlarla konuşmuyor ve bilgilerimi paylaşmıyorum. Çünkü bu tehlikeli olabilir ve konuştuğum insanlar kötü niyetli kişiler olabilir. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bilgisayarlar günümüzde okulda eğitim öğretim görmek için bilgi saklamak için bilgi bulmak için çeşitli kaynaklara ulaşabilmek için kullanılmaktadır. Günümüzde bilgisayarlar evlerimizde eğlence amaçlı bilgi almak amaçlı haber almak amacı ders yapmak amaçlı ve iletişim kurmak amaçlı kullanıldığını söyleyebiliriz. Günümüzde bilgisayardan kullanım alanı oldukça fazladır bilgisayarlar günümüzün vazgeçilmez elektronik eşyaları Iğdır bilgisayarlar Ayrıca hastanelerde okullarda birçok marketlerde işyerlerinde Ayrıca havaalanlarında otobüs terminallerinde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.