Bir gününüz nasıl geçiyor? Anlatınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Bir gününüz nasıl geçiyor? Anlatınız. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Bir gününüz nasıl geçiyor? Anlatınız.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Sabahları erken uyanır ellerimi ve yüzümü yıkarım. Ardından dişlerimi fırçalar ve kahvaltımı yaparım. Okul kıyafetlerimi giyer ve okula giderim. Okulda öğretmenlerimi dikkatlice dinler ve bir şeyler öğrenmeye çalışırım.

Okuldan sonra eve dönerim ve yemeğimi yerim. Biraz dinlendikten sonra öğretmenimin verdiği ödevleri yaparım. Ödevlerimi bitirdikten sonra yarın ki derslerimin olduğu okul araç gereçlerimi çantama koyarım.

Günün sonunda yatağıma geçer ve erkenden uyurum. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Bir gününüz nasıl geçiyor? Anlatınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Bir günümüz nasıl geçiyor diye sorulduğu zaman öncelikle biz öğrencilerin bir gününü planlayarak zamanı ayarlayarak yapması gerekiyor bir gün içerisinde derslerimizde çalışıp sorumluluklarımızı yerine getirmek kişisel bakımımızı yerine getirmek ev işlerine yardımcı olmak kendimize sosyalleşmek için zaman ayırmamız gerektiğini bilmemiz gerekir bunlara bir zaman ayırdığımız zaman öncelikle bir plan çerçevesinde bunları yapmaya Özen göstermeliyiz planlı bir şekilde elbette ki her şeye zamanımız yeter ve bir günümüz güzel bir şekilde değerlenir.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!