Bir robotunuz olsa neler yapmasını isterdiniz? | Forum Sayfa Cevapları

Bir robotunuz olsa neler yapmasını isterdiniz?


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Bir robotunuz olsa neler yapmasını isterdiniz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Bir robotunuz olsa neler yapmasını isterdiniz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Bir robotum olsa bana araştırma ödevlerimde bana yardım etmesini isterdim. Ayrıca bir robotum olsa bana eğitim ve öğretim hayatımda nasıl başarılı olmam gerektiği hakkında bana bilgiler veren ve gelecek hayatım için bana başarıya gitme için zamanımın nasıl planlı olacağını gösteren bir yol çizmesini isterdim.


Bir robotunuz olsa neler yapmasını isterdiniz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Bir robotum olsa bana gelecek hayatım içerisinde varana, millete ve aileme yararlı bir birey olmam konusunda bana yardım etmesini isterdim.

Bir robotum olsa ; eğitim ve öğretim hayatımda bana başarının nasıl elde edeceğim konusunda bana yardım etmesini istedim. Araştırma ödevlerimde nasıl iyi bir şekilde konuları anlayacağım ve nasıl en iyi bir şekilde ödev ve araştırmalarımı yapabileceğim hakkında çözüm yollarını göstermesini isterdim.

Bir robotum olsa ; gelecek hayatımda istediğim hedefler ve meslekler için zamanımı nasıl planlı ve düzenli bir şekilde ayarlamasını isterdim. Günümüzde hedefe giden yolun planlı çalışma olduğunu biliyorum. İşte bu nedenle zamanımı verilere dayanarak planlayan robotum bana başarının anahtarını getireceğini düşünüyorum.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Bir robotunuz olsa neler yapmasını isterdiniz?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!