Ders Notları

Bir sınıfta aynı anda iki öğretmen, bir okulda iki müdür olsa ne gibi olumsuzluklar yaşanabilirdi?

5. Sınıf Din Kültürü Bir sınıfta aynı anda iki öğretmen, bir okulda iki müdür olsa ne gibi olumsuzluklar yaşanabilirdi? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Bir sınıfta aynı anda iki öğretmen, bir okulda iki müdür olsa, okul yönetiminde çeşitli sorunlar çıkarak eğitim olanaklarında sorunlar meydana gelecektir.
Örneğin, sınıfta iki öğretmen olduğunda farklı dersler işlemek isteyecek ve öğrencilerin eğitimlerinde sorunlar olarak ve öğretmeler arasında tartışmalar meydana gelecektir. Aynı şekilde okul hakkında kararlar alınacağında iki müdür olduğunda bu kadarların alınmasında sorunlar yaşanacaktır. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir sınıfta aynı anda iki öğretmen bir müdür olsaydı elbette ki öğretmenler ders anlatan öğrenciler tam bir şekilde dersi dinlemezler de sınıfımızda sessiz kalarak öğretmenimizi dinleyerek ders dinleriz öğretmenimiz bir tanedir öğretmenimizin başka birine lafını kesmesi veya onunla beraber konuşması derse anlamamızı zorlaştırabilir bu sebepten beri her sınıfta bir öğretmen bulunduğunu söyleyebiliriz sınıfta bulunan öğretmenler bize dersi anlatır derse anlatarak elbetteki sessiz durduğumuz ve sakine dinlememiz gerektiğinde bilmeliyiz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.