Bir sınıfta aynı anda iki öğretmen, bir okulda iki müdür olsa ne gibi olumsuzluklar yaşanabilirdi?


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

5. Sınıf Din Kültürü Bir sınıfta aynı anda iki öğretmen, bir okulda iki müdür olsa ne gibi olumsuzluklar yaşanabilirdi? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Bir sınıfta aynı anda iki öğretmen, bir okulda iki müdür olsa, okul yönetiminde çeşitli sorunlar çıkarak eğitim olanaklarında sorunlar meydana gelecektir.
Örneğin, sınıfta iki öğretmen olduğunda farklı dersler işlemek isteyecek ve öğrencilerin eğitimlerinde sorunlar olarak ve öğretmeler arasında tartışmalar meydana gelecektir. Aynı şekilde okul hakkında kararlar alınacağında iki müdür olduğunda bu kadarların alınmasında sorunlar yaşanacaktır. 

Ders Kitabı Sayfa Aramaları:

,,https://www forumsayfacevaplari com/bir-sinifta-ayni-anda-iki-ogretmen-bir-okulda-iki-mudur-olsa-ne-gibi-olumsuzluklar-yasanabilirdi html,
Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Bir sınıfta aynı anda iki öğretmen, bir okulda iki müdür olsa ne gibi olumsuzluklar yaşanabilirdi?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Bir sınıfta aynı anda iki öğretmen bir müdür olsaydı elbette ki öğretmenler ders anlatan öğrenciler tam bir şekilde dersi dinlemezler de sınıfımızda sessiz kalarak öğretmenimizi dinleyerek ders dinleriz öğretmenimiz bir tanedir öğretmenimizin başka birine lafını kesmesi veya onunla beraber konuşması derse anlamamızı zorlaştırabilir bu sebepten beri her sınıfta bir öğretmen bulunduğunu söyleyebiliriz sınıfta bulunan öğretmenler bize dersi anlatır derse anlatarak elbetteki sessiz durduğumuz ve sakine dinlememiz gerektiğinde bilmeliyiz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!