Birlikte çalışırken nelere dikkat ediyorsunuz? Söyleyiniz.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Birlikte çalışırken nelere dikkat ediyorsunuz? Söyleyiniz. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Birlikte çalışırken nelere dikkat ediyorsunuz? Söyleyiniz.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Birlikte çalışırken verilen görevi en iyi şekilde yapmaya özen gösteririm. Birlikte çalıştığım arkadaşım ile mutlaka yardımlaşırım. Yardımlaşarak verilen görevi daha güzel ve hızlı bir şekilde yerine getirebiliriz.


“Birlikte çalışırken nelere dikkat ediyorsunuz? Söyleyiniz.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

Birlikte çalışırken her zaman düzenli ve daha verimli çalışmaya özen gösteririm. Bunun en önemli sebebi birlikte çalıştığı arkadaşımla beraber ortak şekilde görevi yerine getirecek olmamızdır. Verilen görevi paylaşarak en hızlı ve en doğru şekilde yaparız. Birlikte çalışarak verilen görevi daha verimli yerine getirmek mümkündür. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Birlikte çalışırken nelere dikkat ediyorsunuz? Söyleyiniz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Grup halinde çalıştığımız zaman veya herhangi bir arkadaşımla birlikte çalıştığım zaman çalışma kurallarına uyarım çalışma kurallarını veya bana düşen görevleri tam ve eksiksiz yapmaya özen gösteririm her zaman grup halinde çalışmak daha bir verimli olmayı sağlar bu şekilde çalıştığımız zaman hemen işlerimizi bitirir ve her konuda farklı fikirlerle ödevimizi tamamlamış oluruz yukarıdaki bilgi ve cevaplarını 2 sınıf hayat bilgisi ders kitabında birlikte çalışmaların faydalarını ve uyulması gereken kuralları öğrendim sizlere çok teşekkür ederim.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!