Çevrenin Temiz Olması için Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Madde Madde


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Çevrenin Temiz Olması için Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Madde Madde konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Çevrenin Temiz Olması için Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Madde Madde konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :

Çevrenin temiz olabilmesi için bir kişinin üstüne düşen görevler Aşağıdaki tabloda maddeler halinde verilerek siz değerli ziyaretçilerimiz için çevrenin temiz olabilmesi hakkında maddeler halinde bir arada yer almaktadır. 


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Çevrenin Temiz Olması için Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Madde Madde

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Sıla
Çevremizin temiz olabilmesi için sürekli olarak çöplerin Çöp kovasını atılarak toplum içerisinde temiz çevre bilincinin uyandırılması gerekmektedir.
Hamdiye
Çevremizin temiz olması için yerlere çöp atmamalıyız. Çevremizin oksijen kaynağı olan ağaçları çevremizi ekerek temiz hava imkanı sağlayabiliriz. Ayrıca tüketmekte olduğumuz plastik cam atık pil karton gibi geri dönüşümü mümkün olan maddeleri geri dönüşüm kutularına atarak çevrenizin daha az kirlenmesine sebep olabiliriz ayrıca ortak kullanım alanlarını temiz tutarak ülke ekonomisine ve ülke çevresine katkıda bulunabiliriz
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!